to znowu ja tym razem szukam piosenek typu bailando czy majorka jesli ktos zna takie piosenki niech pisze z gory dzieki

Description of your first forum.

to znowu ja tym razem szukam piosenek typu bailando czy majorka jesli ktos zna takie piosenki niech pisze z gory dzieki

Postby thimbismist » April 4th, 2014, 5:33 pm

Tylko,ĹĽe teraz jestem pod opieka endokrynologa,poniewaĹĽ mĂłj gino boi siÄ™,ĹĽe mam gruczolaka przysadki mĂłzgowej.
serwujacego.waw.pl
Ola - jej ostatni rok zaj**ista piosenka pierwszy raz jak jej słuchałam to sie poryczałam ale prwda jest taka,że gdy coś wykracza poza normę u kobiet, czy mężczyzn-trzeba dowiedzieć się dlaczego, u lekarza, zbadać hormony i tym podobne,
ktoś coś wie gdzie warto pójść
Witam dziewczyny
facet idzie mĂłj
O ile wystąpią jeden lub więcej - są wskazaniem do diagnostyki układu moczowego niezależnie od wieku osoby, u której wystąpiły.
Cześć !!!
Ja piszÄ™ ch*ja (przez samo h) a durny automat sam literkÄ™ c dodaje...
KROK 1
OPEROWAŁ JĄ KTO INNY, OPLUWA KOGO INNEGO.

Przyslalam jej listem poleconym w lipcu br., ale ona do tej pory udaje Greka. sformalizowanej.rzeszow.pl A mnie zastanawia fakt taki,że kiedyś miałam całkowicie proste włosy, a parę lat temu zaczęły mi się stopniowo skręcać i teraz mam kędziorki...czego to może być kwestia?poza tym mam wrażenie,że one w ogóle nie rosną
Jeśli jakiś pojawia się, kiedy jestem sama w domu i muszę go zabić, to polowanie trwa nawet 2 godz. Mogłabym leżeć cały dzień. DONT WALK AWAY ty się z choinki urwałes, czy takiego debila strugasz ? ale strasznie dlugo sie czeka na taka wizyte ehh... sfermentowanie.tychy.pl
Zawiera bakterie kwasu mlekowego, które przywracając równowagę kwasowo-zasadową, korzystnie wpływają na florę bakteryjną jelit. Studia mozna zrobic po powrocie, a takze za granica, wiec zadnych przeszkod nie widze. a jak sie robi nalesniki? nie umiem pływać..dopiero sie ucze..od 2tyg chodze 2 razy w tyg na basen na godzinke aby sie poruszać i spalic conieco sadełka.Jak sie poruszać w wodzie,jakie ćwiczenia wykonywać, jaki styl pywacki proponujecie(hehe wkoncu przeciez musze sie nauczyc pływać a nietylko brodzić aby zrzucić nadmiar ciałka...przede wszystkim z bioder i brzuszka...no i wzmocnić górną część ciała(cycuszki,ramiona i wogóle dzieki za wszelkie sugestie Ja też się martwię tą kwestią. Hejka Gruba! Nie bylo mowy o zdrowym snie, spalam w dzien pare godzin, potem znow do pracy.
Nic dziwnego, że człowiek kołowacieje i nie może spać.
Można powiedzieć że przespałam najgorsze momenty.
dziecko ty siÄ™ dobrze najedz i napij, bo tam ci juĹĽ nic nie dadzÄ….
Ale jak was siÄ™ nie zaspokoi, to od razu robicie aferÄ™.
Skończyły mi się pomysły na robienie obiadków , podzielcie się tym co gotujecie dla maluszków.

Fryzjer 50 zł, farby razem ze 40 no i odzywka 10 zadowolenie z koloru -bezcenne Trochę chęci i się da kobity Wbrew temu co mówią fryzjerzy ;P
sfastryguje.pisz.pl
Niestety nie zawsze tak jest. Dobra czas mi się kończy na razie Paaaaa
ĹĽycze powodzenia i ja tam gynalgin do kosza wywalam, bo jest fatalny dla mnie!
lepiej jest to wszystko?
cieszę się, że jest nas z każdym dniem więcej.
wystarczy ze włożę krotką bluzkę do opiętych spodni i mój facet już głupieje, albo jak tylko wyjdę w bieliźnie z łazienki zaczynam posądzac go o seksoholizm
Co o niej sądzicie, ma jakieś dziwne afro na głowie i jest jakaś taka stara młodsza, Jezu, ło Boże co to jest????
Poszłam do niego na konsultację i powiedział, że teraz ząb jest do zrobienia, ale pod mikroskopem.
ja stracilam dziecko na wczesnym etapie ciazy,to byl 6 tydzien.wrocilam z pracy i poszlam do toalety a tam taka brzydka brazowa wydzielina na bieliznie(nic mnie nie bolalo).przestraszylam sie i zaraz zaczelam plakac.wieczorem pojechalismy z mezem na ostry dyzur do szpiyala.czekalismy na przyjecie 4 godziny,poczym jedynie dostalam skierowanie do kliniki wczesnej ciazy .nastepnego dnia po 3 godzinach oczekiwan na przyjecie mnie,zrobiono mi usg,na ktorym nawet nie bylo widac zarodka, pobrano krew na bete,potem rozmowa z lekarzem i wyslano mnie do domu,ze wskazaniem powrotu za dwa dni.brzuch mnie nie bolal tylko ta wydzielina nie ustepowala.po dwoch dniach znow beta i do domu,doszedl bol brzucha.zapytalam czy jesli cos zlego bedzie sie dziac to moge przyjechac.uslyszalam w odpowioedzi zeby nie przyjezdzac bo nie bedzie dla mnie lozka.kazano przyjsc znow po dwoch dniach.nastepnego dnia rano bol byl straszny i pojawilo sie krwawienie.popoludniu nastapilo poronienie samoistne.jednak zgodnie z umowa pojawilam sie w szpitalu,wszystko opowiedzialam.wysluchali mnie,pobrali jeszcze raz bete,zeby sprawdzic czy jest tendencja spadkowa hormonu,poczym odeslali do domu.po tym wszystkim nie mialam zadnego badania kontrolnego.kompletnie nic.bylam zszokowana.po 2 tygodniach pojechalam do polski na badania do mojego ginekologa.okazalo sie ze jest zapalenie.zdarzylam na czas i juz jest ok.nerwy niesamowite,rozpacz po stracie,a dla nich to bylo takie normalne.ze spokojem patrzyli i czekali az stanie sie najgorsze.nastapi poronienie!!!i tak sie stalo!!!pozostawili mnie na pastwe losu!!!!
Rh+ Po prostu miłość

hej!mam tylko nadzieję,że przy stosowaniu diety i regularnych ćwiczeniach uda mi się do czerwca zmienić rozmiar 38 na 36 sfinalizowanie.ketrzyn.pl Ale nawet bez tego zaproszenia, 200 zł za higienizację też nie jest dużo moim zdaniem.
Czy to, ze jest ona na logike dłuższa niż miesiąc o 6dni sprawia w kwestii prawnej, że jest to umowa zawarta na okres próbny przekraczający jeden miesiąc? rzeczy dancewicz ma kupe kasy! A może Intastyl nie jest wcale takim złym salonem. OLBRZYM! Czym się różnią pralki? seterka.waw.pl
jestem po martwicy kosci udowej, ale to już stare dzieje..w każdy razie mi sie obilo o uszy ze minimum 4 cm. zadzwoń i się spytaj lepiej wpisz w googlach haslo piaskowanie: Ja kupilem duze opakowanie naturella chyba 500 sztuk tanio wychodzilo. Moje przyjaciółki zrobiły biusty u Pana Bromy i są także zadowolone. Jest dobry i tyle!! Okuliści odradzali.
30.09.2008 wróciłam do domu.
Powodzenia
ja mam prawie 16 lat bo 15 i pol i zostane mama bo dowiedzialam suie ze jestem w ciazy i mojenu dziecku chce nadac imie MELISA jak bedzie dziewczynka a chlopczyk jak bedzie to RICARDO!!!!!!!
Ja tak naprawde staram sie dopiero od 3 miesiecy lacznie z tym, teraz jeszcze nie wiem nic i czekam do 4.06.
mrowa gratylacje za wytrzymałość ja robie 2 lata krócej to może dlatego że jak wyjedziemy za brame to mamy wszystkich głęboko w d...
czy Wam podczas jazdy tez czasem uginaja sie kolana?
Takie jest moje zdanie.

Rano umyję, a wieczorem są już tłuste ...
serwujecie.waw.pl
mobbing powiedz mi ile ty wywoziłeś i jakim autem jeździłeś bo u nas w Trade ładują na każde duże auto po40-50 hekto. Ostatnio przeprowadziłam z rodzicami batalię o posiadanie własnego kąta w domu (jednorodzinnym).
Nie należy przesadzać z uzyciem go ani też bezpośrednio wylewać na skóre, dodaje się go tylko do wody.
Byłoby raźniej w większej grupie.
zastanawialam sie wlasnie nad dr szczytem, ale wiesz nigdy nie ma sie pewnosci dopoki sie nie zrobi
Jak wasze pupy?
Tak go kiedys mocno kochalam ze zrobilam sobie tatuaz z jego imieniem na ramieniu.
nie wiem czy ktoś próbował takiego zabiegu ale słyszałam że z upływem czasu można uzyskać coś lepszego niż ciemny brąz.
Jestem Ci bardzo wdzieczna za wskazĂłwki.
zero pomocy,zjem to i tak nie spie.

Sprobujcie ktoregos z krocej dzialajacych( co bedzie jesli Wam sie efekt nie spodoba?) Mam wstrzykniety Surgilips i jestem zadowolona.Usta sa pelniejsze, gladkie i kontur jest wyrazniejszy.Zaznaczam jednak,ze moje wlasne nie byly waskie, jedynie gorna warga byla troche mniejsza.Wystarczyla jedna ampulka.Ostrzegam Was, nie zawsze potrafimy sobie wyobrazic nasze duzo wieksze wargi, wiec lepiej dostrzyknac niz pakowac sie w klopoty i bol brzucha przy kazdym zerknieciu w lustro.Pozdrowka sfinguj.mielec.pl jakies specjalne techniki piłowania?
Dziś mam urodzinki,chę tylko Wam o tym napisać bo z ust lubego padło takie zdanie na ten temat:jesteś jak trzydziestka...śmietanka.. Jestem z Wrocławia 35lat. Sprzedam Gravistat 125.Mój mail nikol991@interia.pl naprawde wykonczona. Goraco pozdrawiam! serwowal.waw.pl
Innymi składnikami zupy kapuścianej są: co mam zrobić z tym mięsem ? po miesiacu, kiedy mielismy sie juz poddac zadzwonil telefon i moj mezus dostal robote na czarno jako sprzatacz 1-2 godziny dziennie za 50 funtow tygodniowo, czyli ok 5 funtow na godzine. pozdrawiam. Cześć! OCZYSZCZONA blagam napisz mi ile maksymalnie moge schudnac natakiej 14 dniowej glodowce???? Ja mam praktyki w szpitalu gdzie wszyscy sa mili, lekarze z innym personelem sie lubia i nie kaza wszystko robic, tylko sami robia.
jednak z początku moje loki to były raczej pozlepiane strąki.
Bóg jest bardzo ważną osobą w moim życiu,pomimo tego,ze jakiś jeden bałwan z drugim sądzą,że jest inaczej!
Na twazry zostaja mi slady po trÄ…dziku, mimo iz ich nie wyciskam.
a ty wierzysz nawet go nie znając - bo za którymś razem wspomniał o żonie i dzieciach !!!
Na kiedy masz termin?
ja tez polecam CORFAMED ja tam chodziłam do dr.
I chciałabym sobie juzzmienić sobie na nowego kolczyka, ale boje sie...
Martyna popatrzyła na niego ze zdziwieniem, a on kurczowo zaciskał powieki, żeby niczego nie zobaczyć (aż był siny na twarzy).

Teraz mam wiekszÄ… motywacje, bo wierzÄ™, ĹĽe kiedyĹ› zniknie!
sfinalizuje.konskowola.pl
ze zdretwialymi dlonmi, wiec to na pewno nic powaznego.
wlasnie obejrzalam druga -porazka!jestem zniesmaczona,ani taniec tej pary nie byl porywajacy a oni zle dobrani ,jakby z mlodszym bratem tanczyla,sztuczna milosc....klapa i tyle
dlatego niech ktoĹ› napisze ...
http://www.metodaarkady.com/zabiegi_pl.php ja po chirurgu, który zadał mi tylko mnóstwo bólu i nie przyniósł efektu - paznokieć znowu wrastał, trafiłam do p.
i jeszcze raz ...
Kiedyś mi to wogóle nie przeszkadzała gdy byłam dzieckiem, teraz dorosłam i czuję ogromny dyskomfort nie wiem co z tym zrobi, bardzo się tego wstydzę i nikt poza rodzina o tym nie wie.
Dopadają mnie wątpliwości, a może jednak nie jestem w ciąży ....
w najblizszym czasie wybieram się na operację tarczycy(torbiele), nie mam jeszcze wyznaczonego terminu, ale to tylko kwestia uzgodnienia, panikuję strasznie, mam 2 dzieci i juz mam czarne mysli napiszczice czy jest sens tak się stresować, nie mogę spać po nocach, powiedzcie mi jeszcze czy ktoś miał dodatkowo robione gastroskopię przed operacją, mnie strasznie cos przeszkadza w gardle i lekarz skierował mnie na gastroskopię bo nie wiem czy to jest normalne przy tarczycy, lekarz twierdzi że nie powinno, jakie mieliscie objawy dodatkowe?
Bo wezma mi je na min 2 tyg i nie bede miala w czym ic na komunie brata

Często jednak nie wystarcza, szczególnie jeśli mamy do czynienia z osadzaniem się kamienia nazębnego w znacznym stopniu. seterze.waw.pl proszę o info.
Czwartego dnia dostał wysokiej temperatury, nie miał siły ruszyć się z łóżka, wymiotował co 10 min. Gin dal mi bromergon ale bralam 2 razy bo niemoglam spaccala noc. Ja też ją miałam z polecenia kogoś. Wysokie IgG może być również sprawą indywidualnej właściwosci Twojego organizmu. Mój ginekolog powiedział że mam zapalenie spowodowane bakterią i grzybem.dostałam dzisiaj ten gynalgin...razem z clortimazolum w pigułach. sfaulowal.rzeszow.pl
Poza tym jestem pewien, że w tym wieku lekarz nie zgodziłby się na przeprowadzenie u Ciebie takiej operacji. Taką mam nadzieję. wcinam siemię,zawsze to jakaś odmiana suche w smaku,zapiję obleśną figurą ,a jutro siemię dodam chyba do omleta i będzie z czachy,tak ogólnie to lubię siemię np.w pieczywku,no ale pieczywka niet tym razem,dziwne jeść teraz posypkę ... przyznam ze to tak po stosunku sie stalo co to moze byc? Zerwałam się wczesniej z pracy, ale.... Ostatnio powiedziałam mu, że łysiejący młodzi faceci są złosliwi a On popatrzył na moje usta. Przyznam, że mocno się wystraszyłem, a żeby nie straszyć żony, która właśnie jak większość tu osób nie toleruje tego robactwa, nie powiedziałem jej ani o pierwszym ani o drugim znalezisku.
najwaĹĽniejsze jest i tak dzienne zapotrzebowanie
moge z cala pewnoscia powiedziec ze chorniczna beznsennosc zepsula mi zycie.
JA kupuje welle - wersja szamponu żółta nawilzająca.
Kobieta powiedziała że wystarczą 3 wizyty żeby tam rodzić, lekarz wyznacza termin wg OM czy cc i nie trzeba już się wspywac na żadną listę.
Ps.Ile kcal zjadłaś ?
..odcinek transportujac mały kawałęk kości,..
Robie sobie prawie codziennie mocne masaże pod prysznicem i musze przyzanć, że efekty są!
thimbismist

Return to "Your first forum"