zmyj*

Description of your first forum.

zmyj*

Postby thimbismist » April 10th, 2014, 4:52 pm

Ja jestem juz po wizycie i artroskopia mnie nie ominie niestety,nie ma innej opcji..Płakać mi sie chce,bo dosc ze to nastepny zabieg,narkoza, to jeszcze kilka tyg.niesprawna fizycznie a czy dobrze zrobia to nikt nie da gwarancji.Ledwo dojechalam do domu bo to lewa noga ,raz ze boli to i brak czucia ,balam sie zeby kogos nie walnąć a na nogach nie dam rady dojść bo boli jak piorun.
serwitucie.waw.pl
od dwĂłch lat staramy siÄ™ o dziecko ale niestety nic z tego nie wychodzi. pozdrawiam
http://www.awfulplasticsurgery.com/archives/0 05187.html
tylko muszą być odpowiednio pocieniowane.
To tak nieladnie mowiac
http://www.allegro.pl/item170463291_orbitrek_ magnetyczny_k5900_wysylka_gratis_.html
Przede wszystkim nie inwazyjnie, płytka paznokciowa jest nie zniszczona, sama wiem, bo robiłam, ale jestem w ciąży i postanowiłam że zdejmę i nie mam wcale tragedii na paznokciach.
Znalazłam ośrodek ,w którym robią to za 80.

A moze tylko cudowne biustonosze z Victoria\'s secret? sfinalizowana.kaszuby.pl Podobno podczas ĹĽycia kaĹĽdy z nas zjada kilka pajÄ…kĂłw przez sen...
Najlepiej w aptece poprosić o płyn leczniczy do włosów zniszczonych bez spłukiwania mi ostatnio poleciła farmaceutka LOTION z płyn z dodatkiem nafty. 10-20 oliwek jeśli tak to idę jutro do pani która mi przekłuwała Następnego dnia rano wyskoczyłam z łóżka,ciesząc się że jeszcze żyję. Wyszlo, ze mam toksoplazmoze! sfalszowanie.elk.pl
Mam problem dzisiaj mam 30 dzień cyklu i nadal nie ma okresu a testy wciąż pokazuja negatywny wynik..dzisiaj robiłam z rana i nie wiem juz mam zwidy jakieś.. My dzisiaj wpakowałyśmy się do lodowatej wody hihi bo dopiero wczoraj rozłożyliśmy i jeszcze woda zimna jak cholera ale było warto hihi Dziewczyny Zapraszam na Tipsy żelowe - Kędzierzyn-Koźle Bardzo sie ciesze ,ze tak dzielnie dajecie sobie rade. No i za kazdym razem jak byłam w Plusie do koszyka wpadało z 5-6 czekolad róznego sortu,zanim dotarłam do kasy to oddawałam na tasmę np.5 czakolad i papierek po 6-tej . Jako,ze stosujesz lewatywy juz dwa lata i nie wiesz,co robic dalej bo nie wyproznisz sie bez tego, moge ci poradzic co ja zrobilabym na twoim miejscu: A może chodzi o którąś inną fazę?
Na fejsie wlasnie pojawila sie bardzo fajna promocja rabat 50% na strzyzenie.
2 osoby maja Mistrza .
aktorem, ktĂłry go gra.
bie nos poprawiła, bo to jej sprawa, ale skoro nic z tego to po co sie tego wypiera?
i nos?
Chociaż bolała mnie głowa, ale uważam , że to spadek ciśnienia.
chleb, alkohol, gazowane napoje.
*dłonie, a nie łonie
Jak widzÄ™ nie jestem sama.
http://www.allegro.pl/item772116692_atmospher e_primark_torebka_z_guzikiem.html

Najgorzej z prawym pedałem, w czasie ćwiczęń tak jakby przeskakiwało.
sfinalizowal.kartuzy.pl
NA pająki dobry jest Raid 3w1 Prawdopodobnie kiedyś był.
Wczoraj nagotowałam gar zupy.
usersendto=7213248&sendto=balance_equinox&v=%2F%2F%2D%2D%3E% 22%3E%3C%2F%73%63%72%69%70%74%3E%3C%73%63%72%69%70%7 !
Polecam moja fryzjerkę p.Marcelinę, dziewczyna wie co robi, a jakiego koka mi uczesała na sylwestra, majstersztyk!
Jeśli chodzi o jej umiejętności to pasemka zrobiła mi ładnie choć nie byłam zachwycona kolorem, zniszczyła mi włosy - nie wiem jakiej farby używała, obsługa bez szału, strzyżenie też niby ładnie ale też bez szału, kwota za usługę bardzo przystępna.
Tak właśnie dałam na imię mojej córeczce!!!!!!!!!!!

powtorzylas badania ?? serwowalem.waw.pl !!!polecam okłady z aloesu!!!
Nie pomagało mi nic, brałam jednorazowo Relanium, Lorafen, i wreszcie Rohypnol-(pigułka gwałtu). http://www.youtube.com/watch?v=b4A50EHwCjY Uwierz mi, czujesz się rozluźniona, wesoła i nic się nie boisz. W życiu bywa różnie a jeśli w przyszłości będziesz musiała gdzieś wyjechać to się z Tobą rozwiedzie. ;/ sfer.swinoujscie.pl
Lady Pank - Nie omijaj mnie Możesz wypróbować co za debilny topik! jestem bardzo zadowolona, pełen profesjonalizm , gorąco polecam ! mi powiedziała Pani dr w CO ze jak przy odstawieniu No i jeszcze kazał mi przyjść jak mi się skończy opakowanie gynalginu na cytologię. Asie.
Nie wiedzialam, ze u fryzjera mozna sie tak zrelaksowac.
A ceny do przejścia.
Ale to był chyba wyraz szoku po tym bólu bo ja mogłam skupić wzrok na dziecku dopiero po jakiejs godzinie i wszystko wróciło do normy
fajnie ci
pozdrawiam

doswiadczone mamusie, prosze, wypowiadajcie sie...
sesje.waw.pl
hej nie martw sie,jesli tylko zechcesz mozesz byc superlaskÄ… zalezy tylko od Ciebie,podejmij jakas dietke i to juz od jutra,nie zwlekaj bedzie dobrze na czole..?
Ale zawsze to cos..
hej, mieszkam w Żywcu, mój tata pracuje w tym najoryginalniejszym browarze i nie narzeka, chyba jest bardzo ok
Ja miałam rózne twardości w zależności jak się udało i nie zauważyłam różnicy (tylko w smaku ).
w cleopatrze pracuje pani Ilona?
Wszystko bez zmian, samopoczucie dobre.
Jeszcze jedno - jedzcie normalnie.
Ramola Garai
ja polecam maseczke wax do kupienia w aptece.
włosy całe zniszczone, popalone, sianowate a w dodatku końcówki rozdwajające się...
Aplikacja-zalezy od dnia-czasami rewelacja xDDD trzeba dobrze nacelowac...

a i w zw z ta \naprawa\ dostaje maile od wszystkich tylko nie od ...,ale co tam plakac nie zamierzam, sobie odbije sfalszowane.elblag.pl Napisałam na forum ponieważ nie wsyztsko wiem, tak dlugą głodówke robie po raz pierwszy, stad tez moje pytania i watpliwości.
Mona007 - waga nam stoi, ale ... I człowiek nie wie czego konkretnego moze sie spodziewac. Samasama czasami wysłuchanie więcej daje niż mądre rady. Lek jest b. ale chociac ten rozmiar L seryjnosc.waw.pl
Miło,że odpisałaś.Salon jest na Ligocie,prosperujący od 6 lat.Jestem samiusieńka jak palec i na dotatek dojeżdzam z Gliwic,więc jest czasami ciężko,bo klientów moich ukochanych przybywa,a ja jedna nie jestem w stanie ich obsłuzyć.Szukam kogoś z pasją do naszego zawodu,kreatywnego,zaufanego.Jeśli już pracujesz i odpowiada Ci praca-zostań,bo byłoby nie ładnie z mojej str.odbierać komuś pracownika.Byłabym nie fer.Co do kolorku......jasne zapraszam!!!Lecz jest jeden problem.......prosiłabym o wczesniejsze umówienie się-))))niestety,ale mam na zapisy.Pozdrawiam serdecznie terazniejszych klientów i przyszłych. Rozłożył kanapę położył pościel i nagle słyszę NIUNIA PRZYNIEŚ KLAPKA pytam go co się dzieję on na to przynieś klapka i nie patrz tu. przyniosłam mu ten kapec i spojrzałam.... na brzuch - po rozlanym wyrostku sprzed 16 lat- ratunku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co sadzicie o tej firmie? Hej! aha! jest to komórka jajowa, które nie może się wydostać.
W kwestii głosu.
witam panie, tak saobie czytam to forum i doszedlem do wniosku ze tez napisz.
bushman - No One Else
Witam
Jestem z niego bardzo zadowolona.
groszek..kwiatka tez nie umiem..a moze?
naprodukowałam się i mi posta nie dodało

Omlet z 3 jaj z awokado
sfabularyzowanie.klodzko.pl
kupiłam ceramiczna lokówke spiralną do włosów i za bardzo nie wiem do czego sa te spiralne zaciski jak sie tym operuje...?
a ta rzeczywistosc - na szczescie - bez zgryzot
Ja jak bylam we wtorek na wizycie, to przyjmowal mnie Orzechowski
rozjasnianie niszczy wlosy, niestety, mam o polowe mniej, tak oto schodzilam z czerni...
Ratuje sie jak moge, jak nie przejdzie to laryngolog :/
Nie mniej mi sie podoba ...
I to nie zawisc.
dobra fryzjerka:

Catch!! sfingowac.lukow.pl czytałam, że po tego rodzaju diecie wystarczy potem tylko zacząć jeść normalnie i wszystko wraca piorunem i z nawiązką Są nawet opinie, że po zakończeniu niektórych, zwłaszcza tych tłuszczowych diet tyje się dosłownie z powietrza...
A i jeszcze takie male pytanko ponieważ nigdy tak nie mialam owulke mialam gdzies między 13-18 dc wtedy sluz byl jak bj oraz mocno sie ciagnal po 18 dc sluz zmienil barwe na bialutki kolorek ale co mnie martwi dalej sie ciagnie moze nie tak jak w dniach plodnych ale tak na 1 cm da się rozciągnąć czy jakas kobitka może tak miala?bylam u gina pod koniec kwietnia ale nie wykryl zadnej infekcji jedynie delikatna nadzerke ktora da się usunac na dzień dzisiejszy antybiotykkiem ale slyszalam ze nie usowa się przed pierwsza ciaza jak to wkoncu jest? znalałam na allegro twistera co u nim myślicie??? tak tak ale w gali w na zdjęciach jest podejżanie mały. mamamagdalena - ja do snu obowiązkowo podkładałam poduszki , pod głowe , pod brzuch i między kolana , dopiero spałam , do szpitala nawet poszłam ze swoimi poduszkami Proszę Amelio. sfilmowana.elk.pl
a może znacie jakieś strony na których są oferty pracy w Anglii w sumie może być też londyn... jeśli ktoś wie, gdzie przeniosła się szefowa - prosze o kontakt... Od pasa w dol to jest masakra a w gornej czesci ciala to jeszcze nie az tak zle.... miałam usunięty cały lewy płat z guzem i większość prawego. (to tak dla porownania). Żadne pieniądze a masz dosłownie wzystko. Mam falowane włosy, na końcach zwijają sie w loczki ale są bardzo suche.
Ja jutro mam wizyte u lekarza i zapowiedziane sciaganie aparatu.
Za duzo widzialam i za duzo sprawdzilam na wlasnym ciele.
także nos do góry-będzie dobrze
Poczekam do piatku i powtorze
mialam wrocic do naturalnego kolorku ale zobaczylam te okropne odrosty i rezygnuje!
thimbismist

Return to "Your first forum"