a mi wyszło 3170

Description of your first forum.

a mi wyszło 3170

Postby thimbismist » April 9th, 2014, 6:19 am

16.Avril Lavigne - I'm With You
sfauluje.sejny.pl
a u chirurga juz byłam i nic to nie pomogło tylko jeszcze bardziej bolało!
b.londynka --> sorki, możliwe, że moje info nie są w pełni prawdziwe...
siemka wszystkim!
SĄ PIĘKNI I ZDOLNI
10-20 oliwek, pół małego awokado,30g kwaśnej śmietany,100g kremówki,2-3 łyżki soku z cytryny lub limonek
ciesze sie ze znajde.

Poczekamy zobaczymy. sfastrygowal.ostrowwlkp.pl druty brzebiaja sie na wylot kosci i przecina sie kosc, po tyg.
Sześć miesięcy, a nie ma dnia, zeby mnie nie bolało. Trafił mi się facet, ale byłam tak zestresowana, że było mi już wszystko jedno, choć wczesniej chcialam iść do kobiety.Chyba nie usłyszał mojego dobitnego jestem dziewicą, bo kilka razy pytał, czy współżyła, czy rodziłam itd. Dobrze że zdążyłam urodzić 2 lata temu, bo teraz z jednym (jeszcze okrojonym) jajnikiem to różnie mogło by być. wogóle to bez sensu - brałam jedna i druga tą luteine ( dopochwowo i pod język ) pod jezyk kosztuje 3 zl a dopochwowo 30 zł !!! no to jest tz bedzie moja 3 glodowka na pierwszej poleglam po 5 dniach druga byla udana 21 dni wytrzymalam i wyszlam zdrowo schudlam ok 15 kilo 3-5 moze wrocilo teraz bym chciala powtorzyc by sie pozadnie oczyscic bo pokusa ulegalam ostatnio. serwohamulec.waw.pl
dla infantylnych osób .Pół biedy jeśli są to małolaty ,gorzej jak dorosłe kobiety hej bankierka moj meil- berenika6@op.pl Idźcie do psychiatry...A nie siedźcie na forum i wypisujcie takie głupoty;/ No jak to jest taki pająk mały, niegruby to spoko, ale chodzi o takie większe. Salon nowy, pracujemy na LOrealu. zobaczymy czy mi coś z tego wyjdzie A wzrostu ma 172 cm.
a ja mam na ustach blizne i jest to dla mnie straszne.nie wiem jak to usunac jaka metoda ale bardzo bym chciala!!
Jednorodna masa jednocześnie strawionej w żołądku kaszy równomiernie zajmie objętość jelita grubego, nada mu własciwy kształt i zmusi do pracy.
ja tez sie cofam, bo po pracu juz nie mam sily nawet nic przeczytac.
mimiiibea:
zaczęłam myc szamponem przeciwłupieżowym z nivea i stosuje na nie mleczną odżywke (do kupienia w salonie fryzjerskim za ok.20 zł) która nie dośc że zmywa kolor to jeszcze super odżywia włoski pozdrawiam
Otoz moj kochany byl w zakonie, czyli nie byl tak w pelni zawsze dyspozycyjny, jak ksieza diecezjalni.
ile można znieść???
słodzik

K**wa jak tu nikt nie przyjdzie to się zeszczam wam na łózko--reakcja natychmiastowa no bo komu by się chciało w nocy podłogę myc .
sfaldowac.bialystok.pl
Poza tym masz jakies zajecie w postaci szkoly, cos co zakrzata Ci glowke choc w jakims stopniu. * kwiaty 3D akrylowe
i nierozumiem siebie..............
Twierdzi że muszę mieć coś nagrabione i zmora mnie męczy hi hi hi.
Idźcie do psychiatry...A nie siedźcie na forum i wypisujcie takie głupoty;/
Jeśli chodzi o Zamenhofa, polecam również dra Lipskiego, rzeczowy i z poczuciem humoru, to fakt, i młody.
Po tym co jadacie nie dziwie sie ze pytajnik zaglada tu i
Żeby oceniać po imieniu?
A jak Ci sie to udało?Miałaś ściągany kolor?

Bardzo Cie prosze przeslij mi tez twoje zdjecia i konkretne namiary na tego doktora-prosze!!!Moj mail anna_maria@gazeta.pl sfajcz.lapy.pl Pozdrawiam i miłego dnia, choć nie zostało go wiele.
jakas zmiana ?u mnie po staremu , takie zapieprzanie ze sie nie da... Cicha jak piszesz że jeździsz z dzieciakami do koleżanki, to aż zazdroszczę, bo u mnie spotkania z innymi dziećmi nie są kolorowe. POLECAM! Wybor nalezy wylacznie do ciebie.. Ok trzeba iść spać, bo panicze rano jak tylko otworzą oczy, to natychmiast chcą do mnie do łóżka i wiadomo jak moje spanie wygląda... sfiksuj.bialystok.pl
Całkiem nieźle wyglądam i gadane mam zobaczymy co na to panowie w sutannach Uwielbiam wyzwania ;-0 Trzymaj się dzielnie Oj, dziewczyny! Wtedy swiatlo wnika glebiej w skore i efekt bedzie leprzy. Reszta kobiet to też przeciętniaki - gdyby tylko ubrały się inaczej i umalowały to przestałyby zrzędzić. Jest mozliwe. a czemu chcecie wydłużać nóżki ?
Te jego zastraszania, te robienie z ludzi szmat.
zgadzam się co do doświadczeń z nauką fryzjerstwa....tez pracowałam w róznych salonach za darmo bo ani kurs ani dwuletnie technikum policealne niczego mnie nie nauczyło...obecnie 7 rok jestem fryzjerem i uczę w technikum fryzjerskim praktyki.
Doznalem szoku jak znieczulenie zeszlo juz po jakiejs godzinie myslalem ze wyjde z siebie i zazylem ibuprom max i przykladalem lod wedle rad poprzednikow no i jakos bylo lepiej nawet udalo sie usnac z tym ze obudzilem sie pol godziny temu z nawrotem bolu wiec wcisnalem jogurt (tylko to bylem w stanie) i zazylem ketonal teraz czekam na efekt do tego mam antybiotyk i oslone standardowo.
Bardzo ważny jest fakt że nasza bezsenności spowodowana jakimiś czynnikami trwa nadal mimo że przyczyny naszej bezsenności dawno ustały.
Wersja holenderska i amerykańska a nasza nie da się w zaden sposó porównać.
dziewczyny nie czytajcie o tych procentach w necie, o tej przezywalności!!!!

Witam wszystkich.
sfaldowac.bialystok.pl
Olej sprawę..........bo zwariujesz od tego zadręczania sie. Czy pijecie jakąś specjalną czy normalną.
Esprit - to samo - dziwne, bo inne , kupione w Niemczech, maja sie dobrze.
/konkrety, tu trzeba byc przygotowanym, nawet mozna datami rzucac
/konkrety, tu trzeba byc przygotowanym, nawet mozna datami rzucac
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3408440
Ciśnienie mi nieźle skoczyło.
do konca tego roku trzeba bylo miec ukonczone studia ekonomiczne lub techniczne.
BudzÄ™ siÄ™ o 4 ran
osobiscie chetnie spuszcam sie w buzi.
Zabieg jest genialny, poniewĹĽ nic nie czujesz, a wszystko Ĺ‚adnie siÄ™ zagaja.

może mi ktoś poradzi....w sierpniu mam slu no i oczywiscie wesele. sfastrygowal.ostrowwlkp.pl rodzice tak dali na imiE to zaraz po wkroczeniu w dorosłośc zmieniłabym je na inne!!!!!!!!!!
- ja miałam męża Polaka w Polsce i traktował mnie tak samo jak ten Turek twoją koleżankę. A nasi Polacy tacy brzydcy A Turcy sa przystojni wiec co zrobic? inaczej wyjść nie chce, baaaaardzo mi przykro... Jak radzą sobie ze ścinaniem KRĘCONYCH włosów? Kolejna wizyta dopiero 23 lipca i zobaczymy co powie a jesli chodzi o zgiecie to niestety jest zerowe i bardzo mnie to martwi ilizarowiczka możesz mi wysłać swoje ostatnie zdjęcie bo chciałabym zobaczyć ile mi brakuje ?? serwus.waw.pl
lubię Cię, uważaj, abyś na złe drogi, dziecko miłe, nie zbłądziła Poza tym nie za dobrze się z tym kolorem czuję. Mozecie podac jej skład??do jakiego lekarza sie udac zeby przepisał receptę?? i jeszce jedno, czym się kierować przy zakupie sprzętu? rozchwianie hormonalne fryzury- moze i nie mam zbytnio wyszuaknego repertuaru, ale bardzo lubie nosic opaski i afro- wtedy rozczesuje swoje loki gotowe. Wszystko przebiegło profesjonalnie.
Długi okres czasu strasznie bolały mnie plecy (w okolicy łopatek).
witam was dzieczynki
czy to dobry sposĂłb odchudzania?
Trudno o pszczołe zimom.
Nie uwazam, ze to jest wielki biust- jest duzy, ale wcale nie wyglada monstrualnie.
Witam wszystkich odwiedzajÄ…cych ten wÄ…tek!
Poroniłam w poniedziałek, mąż mnie bardzo wspierał.
Ech te....

zapomniałam napisać odpwoiedzi (oczywiście na 1 nie znałam, dopiero później pan komiearz mnie oświecił
serwomechanizmow.waw.pl
Witam mam 28 lat od ponad dwuch lat mam silne dretwienie w dloniach ktore narastaja wraz z bólem,najczescie zaczynaja sie w trakcie snu lub po przebudzeniu i trwa kilka razy dziennie.Prawie zawsze mam tez lodowate stopy. Nawet filmik mam, ale i tak nic tam nie widać.
nie wierzÄ™ w tekst , ĹĽe takie predyspozycje!
Jeśli macie grube włosy to można robić eksperymenty!!!ale zaopatrzcie się w dobre BALSAMY!Pozdrawiam
Jestem zwolenniczką HTZ, ale moje przejścia z guzami piersi wykluczają ja w całości, a Biosteron nie jest lekiem typowo hormonalnym.
Ta ksiazka otworzy ci oczy a jak zaczniesz diete i gubic kg bedziesz sie dziwic, ze to takie proste
Oj dawno mnie tutaj nie było a takie dobre wieści Zuzu gratulacje
Pozdrawiam
magnez, potas i witaminÄ™ B compositum pijÄ™ cyklicznie od lat.
Maksymilian - 29 maja, 12 paĹşdziernika, 27 listopada
022 6107972.

Donyślam się że u łonia? sfalcujesz.mazowsze.pl Już nawet nie z powodu tego by słońce nie poparzyło, nie jestem w stanie pokazać blizn.
za to zjadajÄ… wszelkie muchy, komary , meszki i mole Prokopa na pewno nie bedzie, bo on panicznie boi sie tanczyc A tak w ogole to tez ogromnie sie ciesze, ze tu jestescie, bo tak naprawde to nawet bliskim osobom trudno jest czasem zrozumiec charakter naszych trudnosci i zmartwien. Mecano Hijo de la luna na mnie ludzie czasem mĂłwia brud serwowalo.waw.pl
Michaił Gorbaczow, Michaił Gorbaczow daswidania !, oooo ooo ooo ooo ooo oooo oooo ooo oooo Michaił Gorbaczow, Michaił Gorbaczow daswinania tylko tyle pamietam hehehe ktoś to kiedyś słyszał ? Najmniejsze efekty były na udach, dlatego że miałam tam jaśniejsze włosy (a to był właśnie typowy laser działający na barwnik). przeszłam na zdrowe jedzenie wg Roberta Arnota - doktora medycyny jem i chudnę ............ http://www.addsoft.com.pl/lecz_glodem/ W zasadzie nie chodzi o samą wagę, tylko o objętość. Ja juz sama nie wiem co takiego zlego dzieje sie z moim organizmem.Ale napewno poczytam o tej diecie South Beach, moze cos interesujacego wyczytam.
Poki co siedze przy goracej herbacie ...
witam - nie istnieje cos takiego jak spalanie tluszczu miejscowo - spala sie go na calym ciele - oczywiscie sa czesci ciala, gdzie to spalanie bedzie wczesniej widac niz w innych uporczywych czesciach ciala..
Prosiłbym o pomoc, oglądałem takiego http://www.allegro.pl/item168634419_olpran_or bitrek_magnetyczny_92321.html
a tenwww.step4hair.com to nie jest od Berendowicz i Kublin ?
moze co 3 dni tak 3 lewatywki
wiec tak jeśli mam być szczera to na twoim miejscu nie wybrała bym się tam !!!
POZDRAWIAM NICCKK !
Pozdrawiam
thimbismist

Return to "Your first forum"