tak z ciekawosci ile masz lat ?

Description of your first forum.

tak z ciekawosci ile masz lat ?

Postby thimbismist » April 9th, 2014, 12:30 am

statystyki mówią, że w przypadku NIELECZONEJ toksoplazmozy u ciężarnej zarażenie płodu skutkujące mniejszymi lub większymi wadami płodu a czasem jego śmiecią występuje w ok.
serwisowych.waw.pl
Zwlekłam sie z łóżka dopiero o trzeciej. Ja jestem stałą klientka Pani Ani Bigos od lat....polecam!
-Ja,
A już Broń Boże nie chciałabym żebyś zaczęła mieszać w życiu Tego człowieka.
To dopiero wyzwanie dla cierpliwości!
tym bardziej, kiedy się w nich codziennie biega całą godzinę.
Nie wiem, co robic, co myslec, czy to stres, nerwy, czy antykoncepcja hormonalna?

miałam podejrzenia co do poważnego problemu zdrowotnego mojej córki- na szczęście w poniedziałek udało się zdobyć diagnozę, że jednak wszystko jest w porządku a właśnie przed chwilą dostałam telefon od księdza, bardzo zresztą miły, że mam przyjść dziś po mszy na rozmowę sfalcowac.lowicz.pl zaproś wszystkich do restauracji i niech każdy płaci za siebie.
Nie trzeba juz uzywac prostownicy . Rozumiem cie.Sa kursy naprzyklad miesieczne-dwu,lecz czy masz juz jakies doswiadczenie we fryzjerstwie?Ja oczywiscie tylko tyle co robilam fryzury i farbowalam znajomym.Teraz chce poznac ten zawod jak najlepiej..ja to kocham i wazne bym miala kurs minimum roki taki znalazlam a po nim moge robic czeladnika.Tu w Gdansku..Jak chcesz sprawdze czy kolo ciebie tez jest taki.Skad jestes? Ulluś czekam wiesz na co Staramy się z mężem o dzidziusia. masz skeypa? sferoidalny.wegrow.pl
Jestem z DG ale dojadę też do Katowic jesli tylko powiecie,ze ta i ta osoba nie oszpeci mnie zbytnio..... Mam nadzieję że wbiję się jakoś w wolne łóżko...ale nie powiem też mam lekkiego stracha...mimo planowanej cc. Może ktoś wie czy u nas występują jakieś duże skaczące pająki? jednym słowem jest kicha bo ja przed wzięciem tego leku nie miałam żadnych problemów. Lewatywy mozesz robic po wchlonieciu tego leku do organizmu lub przed przyjeciem kolejnej dawki.Moze byc tak,ze jakis jego skladnik jest wchlaniany dopiero w jelicie.Musialabys wiedziec ile godzin potrzeba na calkowite wchloniecie leku i wtedy tak ustawic lewatywy. pozdrawiam wszystkich pacjentow tagze bylych ktorych byklo dane mi poznac podczas mego leczenia 97-2003 Kura
Najlepiej jest biegac , chodzic, wogóle co kolwiek robic co sprawia nam jakis wysiłek fizyczny a nie tylko siedziec w domu przed kompem i grac w gierki czy tez popularne delirium pozdrawiam i zycze powodzenia
A teraz pytanko:
Masakra.
No i u mnie znowu nie.
Kremy?

•tak jak sądzę, że partnerstwa pomiędzy osobami różnych nacji, ale tej samej lub podobnej religii są jak najbardziej możliwe, ciekawe i ISTNIEJĄ,
sfeminizowal.sosnowiec.pl
akupresura polega na uciskaniu odpowiedniego punktu ASZI,połozonego na meridianie,odpowiedzialnego za dana dolegliwość,polecam jak po operacji miałam drętwienie dłoni i buziaka to moje towarzyszki niedoli z sali powiedziały mi co to jest a nie lekarz...a poznije mówią:
Milego dnia wszystkim!
U nas burza to jakies 20min do godziny, tutaj potrafila sie pare godzin utrzymywac, a ja w domu tylko lypalam zza okienka, wszystkie sprzety odciete od pradu, by mnie szlag nie trafil przypadkiem, moj TZ nie potrafil mi bowiem powiedziec, czy aby falochron tu maja
gdybym wiedziała to nie chciałabym dzieci nigdy.
Myślę, że w stlu ,,do cioci na imieniny,, będzie ok.
GDZIE W POLSCE NAJLEPIEJ POWIEKSZAC USTA APUAMITEM?????
Po 5 dniach odstawiłam tabletki.
Pisalam na forum juz dawno..zaraz bedzie mijal rok jak zaczelam kurs fryzjerski a od kilku miesiecy jestem na stazu w salonie..ucze sie na Lorealu.Super atmosfera lecz malo klientek.Przyprowadzamy modelki i w miare idzie...lecz niestety niemamy stalego opiekuna do nauki...pytamy fryzjerek jak maja czas i taki to staz.Kocham ten zawod i modle sie bym sie niezablokowala a raczej by moja kreatywnosc rosla ale uwazam ze inaczej to wyglada jak jest jakas ososba co uczy i wyciaga z uczacego sie to cos....jednak i tak sie ciesze ze to robie,obcielam i farbowalam juz sporo osob a jako uczennica w szkole by tak szybko sie nierozwiajala wiec i tak sa tego plusy....zycze wszystkim kochajacym ten zawod by sie niepoddawali i mimo bledow i dni slabosci robili to tak jak potrafia,bo kazdy z nas i tak jest inny i bedzie jedynym w swoim rodzaju fryzjerem
Nie przejdzie?
choc do lotow nie porywa

Widać co człowiek to inna historia serwowaloby.waw.pl moje gg to 5349901 piszcie poradzcie mi
Tak jest o wiele lepiej bo wiadomo czego mozna sie spodziewac... jest swietny i ma bardzo dobry sprzet kreska na teście nadal blada, dzisiaj brak śluzu płodnego- brak drugiej kreski. Witam wszystkie forumowiczki. a co jezeli sie prwdziwie kocha to nie istnieje potrzeba wynajmowania sztucznych balonow aby sie dobrze bawic. sformalizowac.radom.pl
energia gromadzona w tej kości teraz nie miała żadnych przeszkod. fiolek w kuchni na pralce (nieustannie oblewany przez TZ brr) a aktualnie na klatce (\strasze go\ by zakwitl) buziaki i miłego dzionka!! Witaj apatia! Bo ta maśc która używam tez jest zajefajna... Pozdrawiam. Więzadło poprzeczne nadgarstka jest to grube pasmo włókniste przyczepiające sie po stronie odłokciowej do kości grochowatej i haczyka kości haczykowatej, po stronie odpromieniowej przyczepia się ono do guzka kości łódeczkowatej oraz guzka kości czworobocznej większej.
to było półtora roku w depresji, płaczu i - to był obłęd
Czy ich produkty są dobrej jakości?
sylwetka Steczkowskiej tylko wątła i słaba, a mocno podkrążone oczy teżnie biorą się zupełnie bez powodu
Jeżeli ktoś ma taką wole chce sie poddać operacji w prywatnej klinice to na prawdę jego decyzja.
Tak się zdarzyło że uciekłam do pokoju obok a w nim spał mój brat z żoną.
wygladam bez makijazu lepiej niz ona
No i nie czarujmy się - wszystko zalezy od budowy - osoba, która nie ma wcięcia w talii nawet jak będzie miała płaski brzuch może nigdy nie osiągnąć 60 cm w pasie - więc nie uogólniajmy bo potem piszą takie w desperacji, że nie mają po co żyć
Dzięki za gratulacje!
eresmusy ludzie, ktĂłrzy przyjechali na studia na stypendium Socrates-Erasmus, na pewno wiesz!

oraz....czy raz wykonane usta koniecznie trzeba uzupelniac gratuluje odwagi ja nadal sie waham....
serwowalem.waw.pl
witam
a tenwww.step4hair.com to nie jest od Berendowicz i Kublin ?
no wlasnie, z jakiej???
pozdrawiam milej niedzieli
witam,czy wie ktos ,gdzie wLodzi mozna pieknie powiekszyc usta?marzy mi sie cos co uniesie moje kaciki do gory i lekko tez je powikeszy w poziomie,nie sa w sumie jakies mega waske,ale sa krotkie,ciekawe czy to mozliwe..
Też byłam w cleopatrze na wełnowcu, pani Monika naprawdę jest fachowcem, miałam włosy przepalone po rozjaśnianiu a teraz - miodzio.
Witam \Adkinsiareczki\ !
JA CHODZILAM DO TEJ PORY DO ''GALAXY'' NA PIASTOWSKIEJ,ALE TERAZ JUZ TAM NIE POJDE BO ODESZLY STAMTAD FRYZJERKI DO KTORYCH CHODZILAM A MIANOWICIE KINGA I KASKA,POLECAM KINGE ONA TERAZ STRZYZE W SALONIE W DAWNEJ KRAKCHEMI,POLECAM JA
MoĹĽe to jakiĹ› wybĂłr?
Pomóżcie podjąć mi decyzję.
Za ten zabieg zapłaciłam 60zł i odrazu pobiegłam do Apteki i kupiłam 4 saszetki Tribiotyc'u aha no a w tym samym dniu jescze kolega wyciągnął mnie na rower-więc to naprawdę nie boli!!.

Witam, sfinalizuje.konskowola.pl Czy woda ma kapać czy leciec małym strumyczkiem?
chcę być twoim przyjacielem No i .... Tak, że aż musiała uciekać z pokoju. Dzięki Po prostu wkładam rano sukienkę i nie muszę patrzeć na na aktualny stan nóżek sfaulowany.sanok.pl
A ja byłam dziś w Douglasie na 3 Maja i mają tak stoisko fryzjerzy z Carlo Biani! Mam super ściete włosy i zajefane refleksy!!!! Teraz dzięki niemu nie czuję się atrakcyjna, ani seksowna. * 12 422 27 28 duŻo usmiechów i radości z okazji DNIA DZIECKA A najbardziej łaśnie taka ciemniejsza-bordo czy cuś
Buuu...!!!
Zaden inny lekarz na konsultacji nie udzielił mi tylu fachowych odpowiedzi i odpowiednio mnie pokierowal co do zmiany mojego wyglądy, tak ze od marca tego roku jestem bardzo zadowolona z ust zrobionych włansie u niego.
Nauczylam sie jednego na Atkinsie nie da sie oszukiwac bo kazde odstepstwo od normy konczy sie wypadnieciem z diety.
co robicie zeby ta wode potrzymac w sobie?
jedzenie to chipsy i paluszki.
pozdrawiam wakacyjnie.

Jak zaklęta.
sfinksy.opoczno.pl
Lepiej zgrzeszyć i później żałować, niż żałować, że się nie zgrzeszyło
Glowa do gory!
Niewiem jak farbuje bo nie stać mnie na takie wydatek wole sama w domciu zwłaszcza że mam sój kolor i swoja ulubiona farbbe i mame
jest najpiekniejsza...
reeeewweeelaacjaaa
Mi garściami po myciu.
Chciała bym się ich pozbyć.
Na szczęście są krótkie, szybko odchodzą, staram sie zapominać.
opowiem Wam moja historyjke Londyn 2005
Bez zbędnego ględzenia, po prostu tak jak powinno być.

Zasypujesz nas pytaniami. setnej.waw.pl Powodzenia w starankach!
a niewiem czy ich tego ucza w szkole, czy maja to wrodzone, ale skad ja to znam... Śpicie już ???????? a kto pwoiedział? angielski- kojarzenie tematycznych plansz(owoce, państwa itp.) z ich odpowiednikami w j. pierwsze slysze zeby kobiece hormony sie z masla robily serwowal.waw.pl
Wieczorami juz lekki chlodek czuc, a jak tam u Was na poludniu? Jak ktos wie to prosze o namiary. Czesc Wam jestem Kaaska i pomyslałam ze skoro meizitang ma swoj topik to moze dobrym pomysłem bedzie załozenie o Lidzie ?????nie wiem czy wszystkim sie spodoba ale warto spróbowac .a was zapraszam do oceny . Ja dzis mialam piaskowanie pierwszy raz w zyciu, balam sie jak cholera, bo nigdy nawet kamienia nie mialam sciaganego(poprostu mi sie nie tworzy to chyba dobrze ) wiem, że to nie jest łatwe i nigdy się z tego całkowicie nie wyjdzie, można jedynie zniwelować objawy, że tak to nazwę. badzmy razem piszcie wszystko co sie da w temacie aby pomoc kolezanka!!!!! 120pln.
Mogę nosić tylko srebro.
CieszÄ™ siÄ™ Kamciu, ĹĽe juĹĽ Ci troszkÄ™ lepiej.
O tej godzinie juz nie bede zawracala mu glowy tylko zadzwonie jutro.
kiedys mialam ich serdecznie dosc, ale teraz odpuscilam sobie pomysly z prostowaniem i jestem na serio dumna z tego jak wygladaja!
dlaczego na spotkaniach z menagerami pojawiają się czasami osoby z HR i są robione oficjalne notatki ze spotkań wraz z podpisem uczestników spotkań w tym HR i dlaczego merytorycznie tego typu spotkania się różnią od innych??
thimbismist

Return to "Your first forum"