Szukaj jakichĹ› dobrych miejsc, poczytaj na forach, jakieĹ› opinie....

Description of your first forum.

Szukaj jakichĹ› dobrych miejsc, poczytaj na forach, jakieĹ› opinie....

Postby thimbismist » April 11th, 2014, 12:56 am

Czy ktoś powiedział że po tribioticu się źle goja dziurki i się babrają?
sflaczejesz.podlasie.pl
czy jesli po tych syndi nie urosly, to nie urosna juz po zadnych innych?? uuuu no to to juz wieszm niej wiecej wszystko..
Tak jest zapytaj lekarza.
mucha ladniejsza, cichopek ma taka duza glowe.......
NO DOKŁADNIE TAK JAK PISZE FANKA
tylko mala czesc z nas w pracy sie realizuje.
Odniesie siÄ™ ktĂłraĹ› merytorycznie?
W zwiÄ…zku z tym, mam pytanie do niuniS:
Tez sie ich boje, jak widze ze jakis idzie, to czekam, az sie gdzies zchowa i po problemie Raczej go nie zabijam, no chyba ze pomyle go w nocy z komarem (to sa najwredniejsze stworzenia na ziemi!
Zrozumialam, ze to zalezy ode mnie.
Polecam.
koniecznośc posiadania pewnych zasobów finansowych, które muszą być zamrożone na koncie na dowód, że jestem w stanie się utrzymać jakiś czas).

jakby byl abjecznie bogaty by takim gratem nie jezdzil i nie chodzil w t-shirtach house :> joo on jest biznesmenem ale pewnie w branzy disco-polo :> sfalcujesz.mazowsze.pl Ja moge pomĂłc, sama zresztÄ… mam operacje 19 stycznia, a ty kiedy?
Oczy miałam na zapałkach, upały mnie wykończały, a wieczorami kiedy dzieci spały, dziękowałam Bogu że już koniec dnia. Ja chcę sobie zrobić kolczyka w pępku ale się strasznie boje , chociaż już od 3 lat chcę i nie mam odwagi. .. Bejbi I solidny gość. sferach.szczytno.pl
W ciągu dnia jakoś leci ale wieczory są straszne!!! Doraźnie możesz sobie pomóc kąpielami w ciepłej wodzie z mydłem by rozmiękczyć skórę. Myślę, żeby zainwestować w dobre kosmetyki i poprosić o pomoc koleżankę, która dobrze mnie zna i wie w jakim makijażu będę się dobrze czuła. szczerze ci współczuję! Pozdrawiam Was serdecznie i piszcie jak Wam idzie jest swietny i ma bardzo dobry sprzet pozdrawiam
paparazzi tylko czekaja na chwile by zrobic gwiexdzie takie zdjecie..
jak nie bedzie cie w domu.
nie mylic z samym poranek
Hejka
wiec wlasnie robie sobie liste na jutrzejsze zakupy i dolaczam do Was

Mói brat u jednej stopy miał zrywane aż 8 razy!!!
sfastrygowany.pila.pl
Zajęcia odbywają się od pn do czw. JA NAPRAWDE CHCE JEŚĆ ALE I DBAĆ O SIEBIE ...marze o tym.......
Czesc Dziewczyny
Jakkolwiek Ĺşle sie odĹĽywiam, to przecieĹĽ i tak max.
Wyszystko stoi pod znakiem zapytania ?
w kazdym raze mała nie ejst;/
Dla mnie to tez jest dziwne ale lekaz powinien znac skutki uboczne po przedawkowaniu bo to prawie to samo jest nie sadzicie?
niemartw sie blizna ja jestem dopiero 3 miesiace po operacji i juz jest blada niczym jej nie zakrywam smaruje tylko kremem .
cześć oczyszcona
Najpierw zabił mu rodzców, później przez niego zginął Syliusz (swoją drogą bardzo ciekawi mnie ta zasłona w Departamencie Tajemnic) no i teraz jeszcze Dimbledore.
spalanie jest ochydna w smaku
Czasem widzę gdzieś dziewczyny z blizną, i myślę sobie, że gdybym miała je tylko na jednym ręku, albo tylko na dekolcie, a tak..

200 zł kosztują,a ktoś na innym (podobnym) topiku polecał sklep \klaudia\ jest w necie (ryłko zresztą też),u nas jest firmowy sklep klaudii,mierzyłam 34,ale jakieś takie szerokie były...noszę rozmiar 34 i kupuję 33,5 ryłki i pasują.... setery.waw.pl Juz od kilku lat szukam tych cudnych piosenek i moim zdaniem najlepsze to:
wpisze to sobie do stopki, żeby to stale widziec i sie motywować ( młoda dziwczyna żeby tyle miała w pasie? czy wysłac go do jego lekarza zeby tez sie zbadał czy nic nie ma, ale piszecie tu jak jest grzybica a ja mam nadżerke a nie grzybice???? ostatnio moja kolezanka usłyszała rozmowe twóc turków w Londynie jeden z nich powiedział ze idzie wyrwac sobie dziewczyne a jak mu nie wyjdzie to zawsze napatoczy sie jakaś Polka, rodowici anglicy tez mają o nas złe zdanie Wg okresu termin mam na 6 sierpnia. Używam więc rozmaite kremy, balsamy i olejki. sfalszowac.dlugoleka.pl
PS ile masz lat? czesc dziewczyny mam pytanie-czy u ktorejs z was zamiast miesiaczki wystapily tylko brazowe plamiania podczas kuracji ?? Tak pojechał po mnie co to ja mam za wynalazek na głowie ze ani kupy ani d**y się to nie trzyma. Neil Sedaka - Breaking Up Is Hard To Do takie, które wyglądają tak jakby zaraz po myciu. 1,5 roku temu przebijałam pępek u kosmetyczki goił sie dość dobrze lecz po czasie zauważyłam ,ze skóry było coraz mniej doszło do ok. witam..kupilam ostatnio na Allegro orbitreka..moj chłopak naprawiał go juz gdzies z 10 razy..ciągle coś skrzypi, obudowa koła jest duża i ocirea o inne cześci, a że jest z plastiku to mozecie sobie wyobrazic jak to działa..opisze go Wam,zebyscie nie popełnili mojego błedu związanego z zakupem go..kupilam go przed Swiętami i zapłaciłam 599zł, a teraz jest za około 355-400zł..
wszystkich specjalności) wydaje się że robią pacjentowi łaskę bo leczą za darmo.
PoczÄ…tkowo po 3 tabletki na dobÄ™, teraz 1-2 dziennie (podwĂłjna dawka).
Zdrowe podejście i chyba słusznie robisz jezeli tak to wyglada
są składniki z romantycznymi piosenkami wszech czasów, można od razu posłuchać
Nie z paczki , duĹĽo spacerujemy.

A czemu miałoby tak nie byc?
seryjce.waw.pl
Jeśli ktoś będzie chciał tipsy żelowe można do mnie się zgłosić biorę 30-40 zl,zależy od ozdób jestem z okolic Gliwic,więc jeśli ktoś chce,to zapraszam proszę pisać na e-mail gosia1999@o2.pl lub pisać sms-y pod numer 512198668 pozdrawiam. Dobrze trafilam za drugim razem, pierwszy to byl niewypal.
Santana gratulacje!
Lecz teraz jestem szcząśliwa bo cały cza jest przymnie Stefano.
Nie czuję się źle,ale myślę,że to nie jest dobrze.Co radzicie w związku?jakieś herbatki?
ad.2Jesli jestes w pracy to mozesz uzyc najlagodniejszego dezodorantu np Nivea.Po przyjsciu do domu od razu go zmyc.
ale jakos pojdzie...mam nadzieje
tak szczerz to chyba nie zaluje, ze tu jestem, choc chwilami zasanawiam sie Co ja tu robie ...
naprawa , czy raczej totalna wymiana, uzębienia jednej z uczestniczek.Co do biustu tej drugiej, to ona i wcześniej miała duży, tylko murzyński, tak mi sie przynajmniej wydawało, ale moger się mylić.
HEJ,JA DZIS 8 DZIEN,KURCZE 3 SERIE PO 8-SIEM.JAK NARAZIE NAJWIEKSZY KRYZYS MAM PODCZAS 2 SERII.

moja torbielka jest taka wielka! sfiksowanie.bedzin.pl :*
...Ja to dopiero dałam d**y Sama kiedyś posiadałam czerwone biodrówki i bardzo byłam zadowolona.Trzeba pamiętać , że zakładając takie spodnie trzeba odpowiednio dopasować resztę ubrania, ponieważ można kiczowato wyglądać źle dobrawszy np. Zapłaciłam 160zł za dosłownie kilka cięć nożyczkami. zastanawiałam się nad tym ostatnio, nawet chodzę tam gdzie Ty, do DS Instytut, tyle że na masaże. dziewczyny jest to możliwe. sfaleryt.mielec.pl
???? Witam Niby duża, znana, dochodowa firma, a to co się tam dzieje potrafi wprawić w osłupienie. Ja po prostu nie rozumiem kto dopuszcza niektórych projektantów do produkcji odzieży... INTR=ERESUJA MNIE OKOLICE OPOLA I WROCLAWIA Jesli chodzi o odchudzanie to dieta niskotluszczowa na przestrzeni roku daje lepsze efekty od diety wysokotluszczowej natomiast dieta wysokotluszczowa wplywa niekorzystnie na czynniki odpowiedzialne za choroby serca. Po leczeniu warto jeszcze przez 7-10 dni stosować globulki (np.
Bogaty facet deawoo nie jeĹşdzi!!!!!!!!!
ubierz buty czerwone bedziesz wyglądać super.A tak wogóle to zielony kostium Bosz..masz gust jak cholira.
krew, mocz, rtg płuc.
Kobieta jest bezkonkurencyjna.
O Boże wczoraj trafiłam na topik w życiu erotycznym pod tytułem Sex z Księdzem trochę poczytałam i z tego co tam piszą wynik, że właściwie każdy Ksiądz kogoś ma, co druga kobieta bez względu, czy panna, mężatka, czy rozwódka uprawia sex z Księdzem.......
Więć kupilam rozjaśniacz, położylam na całe włosy i później farba brązowa i bylo ok.

Co do laserów to nie chcę Cię zniechęcać ale rozmawiałam z moim lekarzem na ten temat.
seterka.waw.pl
2.Doceniam,ze Michal chcial jak najlepiej , ale czasami mniej bywa lepsze niz wiecej....stoje Michala i Anki byly koszmarne.
Gruba przesada, bo trzeba miec przed wszystkim piekne czy tez regularne rysy twarzy, a niestety wiekszosc twarzy nawet w makijazu jest co najwyzej PRZECIETNA (przecietnie \\\ladna\\\ albo \\\zadbana\\\), pieknych jest o wiele mniej.
Nie oznacza to jednak, ĹĽe tak jest zawsze przy infekcji toxo podczas ciÄ…ĹĽy.
Proste nogawki nie podobają mi się, o rurkach już nie wspomnę - stworzone są dla patyczaków - i to wyłącznie.
czy jakaś dobra dusza mogłaby mi pomóc?
ALICJA

Plamienie ustało całkowicie, ale czekałam do 9 tyg ciąży na bicie serduszka. sflaczeje.podhale.pl Dzisiaj siedze jak na szpilkach i bardzo sie denerwuje.
no bylam na basenie, i bylo calkiem fajnie, oczywiscie zmeczylam sie, kondycje mam zadna, ale bedzie lepiej Jemu chodziło o doświadczenie walki o prawdę, - mezoterapia odżywi skórę i poprawi jej ogólny wygląd mialo byc o ustach a nie salonach... Ceny i adresy pod artykułem sfinansuj.lomza.pl
W trzecim miesiącu prawie to było. pozdrawiam Węzęł chłonny się powięszył na piersi i z tego powodu znalazłam się na badaniu usg.. Witam! moge farbowac nawet te dwa trzy razy... A po drugie by tak wielki ze dao sie go wymacac! mialam operacje w Gliwicach parę dni temu, ale operację usunięcia PRZYTARCZYCY.
w jakim czasie ta kolezanka schudla te 30 kg?
albo co mam robic??
Wiecie,co,koleżanki...tyle przeczytałam rozmaitych postów,stron...aż znalazłam wytłumaczenie,co robią aktorki i inne starsy,że kolor zmieniają jak mój stary skarpetki .Otóż w Polsce nie jest dopuszczony do obrotu środek taki jak Loreal colorzap,ZMYWACZ czarnej farby,w ogóle jakichkolwiek kolorów ciemnych,pasemek,itd.Po zastosowaniu należy nałożyć odpowiednią farbę.Drugi środek,który stosują nawet latynoski i ciemnoskóre panie,to tzw.colorfix,firmy one\'n only.Zdejmuje z włosów wszystko,włosy zostają.Można dokonać zmiany koloru całkowitej,albo częściowej,jak kto woli.Polecam wam stronkę http://www.handsomemen.pl/wlosy ,farbowanie,kolorystyka_wlosow.html
Podłaczona byłam do niej przez jakieś 6 dni, potem zaczęto podawać mi morfine w tabletkach wraz z innymi lekami przeciwbołowymi, byłam na tych lekach rok.
A może poprostu macie jakiegoś jednego , drugiego i trzeciego Księdza znajomego, niech chłopaki wpadną na ten topik i pogadają z dziewczynami, to by było najlepsze, tym bardziej, że z tego co czytam coraz więcjej zgłasza się ofiar fatalnego zauroczenia Ulluśśśś pogadaj z bratem On ma wielu kolegów w sutannach
i Plac Waszyngtona
thimbismist

Return to "Your first forum"