Nie rób mi wymówek, nie obwiniaj mnie, nie złorzecz mi.

Description of your first forum.

Nie rób mi wymówek, nie obwiniaj mnie, nie złorzecz mi.

Postby thimbismist » April 8th, 2014, 11:25 pm

Manius30, moje gratulacje, trzymam kciuki.
sfalszuj.grajewo.pl
nie przytyłam a wręcz zrzuciłam pare kilo bo zaczęłam intensywnie niedawno ćwiczyć Czesc!
Adres, gdzie mozesz znalezc zdjecia:
z tym rosnieciem w szerz to podobno jest zanim dobiora odpowiednie tabletki a potem waga sie normuje mam taka nadzieje bo jem tyle co przed operacja a nawet mniej a oponka podskoczyla
mam to samo szukalam kursow lecz sa strasznie drogie od 1800 zł narazie poszlam na kurs zakładania tipsów i czekam az moze dowiem sie o jakims fryzjerskim ...
Kupiłam prawie wszystko z wyprawki, jeszcze łóżeczko z pościelą i fotelik do samochodu.
spódnica jest z materiału podobnego do satyny, a rajstopy nie są z lycrą.
A nie wiecie może gdzie przeniósł się salon fryzjerski z ul.

on moze byc co najwyzej PRZYSTOJNY, ale ok. sfalszowac.dlugoleka.pl No i są jeszcze takie preparaty w płynie do spryskiwania pomieszczeń raz w miesiącu.
Jak one sie brzydko i nie naturalnie układają podczas mowy. buziaki. za bardzo wkrecałam sie w chorobe Pozdrowionka Jola Na szczęscie widujemy sie rzadko wiec mój świat nie kreci sie tylko wokół Niego i tak jest dobrze. sfinalizuje.konskowola.pl
czesc wszystkim!ja swoj kolczyk mam od 1,5 roku.Przebijalam go sobie sama i moge powiedziec ze niejest to nic strasznego.Bol nie byl duzy a przede wszystkim dalo sie go znies.Nierozumiem,a wlasciwie zastanawiam sie czy niektore z dziewczyn na tym i innym forum poprostu nie klamia!!!Twierdzac ze bardzo bolalo itd,,,niektore nawet byly pod znieczuleniem dlatego dla mnie to jakas paranoja!Jak pod znieczuleniem moze bolec?Skoro\\\boli\\\ to po jasna cholere znieczulenie nazywa sie zznieczuleniem,i poco jest skoro nie daje efektu?To glupota!No chyba ze ktos jes slabej d**y i sam sobie wmawia okropny bol,a potem straszy inne dziewczyny.Rozumiem ze kazdy jest inny ale nie przesadzajmy... Jesteś zadowolona z życia tam? albo prostowaniem cena jest zalezna od dlugosci wlosownie wazne czy 1 do : Widac wszystko musi swoje odlezec. Hej,jestem od niedawna we Wrocławiu,mój chłopak tu mieszka i pracuje.Niestety prócz jego znajomych nie znam nikogo. tu masz katalog produków http://www.starnails.nazwa.pl/serwer/starnail 2009.pdf
Dziś powinny być już widoczne pierwsze efekty diety, oczywiście pod warunkiem, że ściśle jej przestrzegaliśmy.
również pobolewa mnie podbrzusze jak przed @ tak juz od około tygodnia może 9-10 dni...
to ja nie dam rady (poprostu tyle nie wytrzymam bo bola mnie nogi).
w ogóle z moich dlugich włosów zrobiły mi jakieś siano, no myślałam, że sie popłaczę..pomijając fakt, że cały czas sobie rozmawiały między sobą i paliły papierosy przy mnie, to był szczyt i wyszłam stamtąd.....
co do wzrostu ja tak mialam zaczelamw szybko rosnac i jedna noga byla slabsza i nie nadazala- teraz jest krotsza i musze to wyrownac a przy okazji wyprostowac kolano- Ilizarovem
Najwazniejsze to sie cenic i szukac uparcie pracy odpowiedniej do twoich kwalifikacji.
Mam 30 lat, ale wiek podobno nie gra roli Od jakiegoś czasu mieszkam we Wrocławiu i troszkę samotnie się tu czuję
wczoraj obejrzałam francuski numer polecam
ariam

ja mam kolczyk w pepku od ok 3 tygodni i jak narazie wszystko bardzo ladnie sie goi (odpukac) bo niedawno mialam problem z kolczykami w uszach,mam juz je ladnych kilka lat a zaczely robic mi sie paskudne ranki...okazalo sie, ze mam uczulenie na metale, moge nosic tylko czyste srebro, zloto lub stal hirurg.
sfastryguje.pisz.pl
Mimo to nie czuję się usatysfakcjonowana, ponieważ po każdym takim maratonie jestem strasznie otarta i nie mam ochoty na seks przez następny tydzień.
bo nie moge ich uprac co drugi dzien, faceci w skorzanych spodniach mnie odrzucaja, co z tego, jak skora oddycha - przecie oni tego nie piorÄ….Kiedys mialam skorzana spodnice, wygladalam extra, ale wciaz sie denerwowalam ze przeciez pot w nia wsiaka - fuj.
kjbds
czyli skoro kiedyś (gdy zostala wybrana na miss) miała 58cm w paie i ważyła więcej (niż teraz) to teraz powinna mieć jeszcze mniej w talii niż 58cm, tak?
http://www.insomnia.pl/1/images2002/200212261 31747.jpg
Tańszy ma stopnie trudności sterowane pokrętłem wiec nawe jak wyswietlacz czy cos sie popsuje to bede mogla cw.
Natomiat Ĺ‚yĹĽka ketchupu i druga przecieru jak mniemam lepiej sobie poradzi , one sÄ… po prostu rzadsze.
wybralam kobietÄ™ (prywatnie), pani dr byla bardzo mila, wyczerpujaco odpowiadala na moje wszystkie pytania, dlugo rozmawialysmy o hormonalnej antykoncepcji,ale samo badanie na fotelu bylo dosc nieprzyjemne
podczas glodowki polepsza sie koncentracja czyli.latwiej nam wizualizowac energie
obrzydlistwoooo, po co to zyje ;/
-odchudzanie z meridiÄ…

Nie używać zwykłych spryskiwaczy !!! sestynie.waw.pl nie pamiętam ile razy,ale wymiotowałam w czasie przyjmowania tabletek,co też jak wiadomo zmniejsza skuteczność anty.
nie bolał mnie nawet brzuch ,,, byłam w aptece i kupiłam kolejny test ciążowy , aby zrobić go w sobotę rano ?! może jak nie terapia to wizyta u psychiatry i psychologa, im szybciej tym wieksze szanse na wyzdrowienie 3) Hope (czyt. To bardzo pilne! ODPOWIEDZ NA LIST DR ARTURA BROMY: sfinansuje.limanowa.pl
i jaka była Twoja blizna? Przemywam kolczyk zgodnie z zalecaniami kosmetyczki trzy razy dziennie i smaruje maścią tribiotic. Ciekawe dlaczego mi gin nie dał takich tabletek? Czy są jakieś skuteczne sposoby aby wyegzekwować usługę lub zwrot pieniędzy od stomatologa NFZ pobierającego opłatę za piaskowanie? Grupa Żywiec jest najlepiej postrzeganą firmą w sektorze dóbr szybko zbywalnych wg. Mam 16 lat oraz dziwne objawy. Ciekawe czy takim ostatecznym bodźcem do tego żeby zabić Voldemorta nie będzie dla Pottera, to że np.
Ale jednak mnie nie przekonuje, chyba bym się bała.
Brzozowej?
Tym razem sie solidnie przygotowalam, nawet poszlam do fryzjera, kupilam garnitur.
i zamiast spać, to ja po nocy forum czytam.
Bylam na Atkinsie jesienia przez 2 miesiace i to co mnie zalatwilo to byla smietanka do kawy za czesto i za duzo i tak sobie rozhustalam organizm ze skonczylo sie calkowitym zawaleniem diety.
Dziąsłą mogą nieco krwawić.
zea znajdź lepszą kosmetyczkę, spróbuj gdzie indziej bo ta kosmetyczka faktycznie chyba za bardzo nie potrafiła :*
luiso 38
mi tez jest was zal dziewczynki ale głowa do gÓry damy radęę ja mam na uszch jak wczesniej pisałam nie mogęę nawet sobie na krociutko obciac włosy, poniewaz bedzie zaraz widac te moje bliźniowce ale zyję dalej mam nadzieje ze znajde jakiegos specjaliste ktory mi to usunie

Wszak te wszystkie
serwolatka.waw.pl
nigdzie nie mogę go dostać 45 minut, poziom ustaiwenia bieżni pod kątem 8 % , prędkość 8 km/h i między 60-70 bar.
polecam wszystkim
potwornie
W moim Trade też myśleliśmy nad tym tematem ale nic nie wypaliło.Jak ktoś coś wymyśli to proszę o meile a pozatym muszę kończyc bo już ledwo zipię taki zapi***z dobrze że się trochę ochłodziło.Pozdrawiam wszystkich wyzyskiwanych przez Żywca.
Mam problem kupiłam spodnie brązowe i bluzkę w kolorze złotym z koronki niewiem co z butami czy pasują czarne w połączeniu z czarną torebką
Prosze!!!
dziewczyny plis podajcie mi link (któy działa) do tych ćwiczeń.
ale calosc chudnie.
..Dzien dobry
hehehehe....
Magdalene i p.

Stwierdzilam ze malo profesjonalna i udalam sie do renomowango salonu i Stylistka spalila mi wlosy a kolor pomaranczowo- zolto- sraczkowato- bialy.. seryjnego.waw.pl Zastanowcie sie nad tym juz teraz, poszukajcie- na miejscu nie bedziecie miec do tego glowy.
Mam skierowanie do neurologa ale to za miesiÄ…c chyba pĂłjdÄ™ prywatnie. ProszÄ™ nie piszcie ĹĽe toksoplazmoza to nic takiego bo nie jest to prawdÄ…. Koteczek1987 mozna by sie umowic na tipsy przed swietami prosze odpisac moj nr gg 8855756 Sama w sumie nie wiem jakie mam, kiedys w mlodym wieku jak mialam wlosy sciete do ramion krecily mi sie, dzisiaj mam wlosy do pasa i mam falowane od polowy. nie wiem co siÄ™ dzieje.. sfermentowac.tgory.pl
Ola - jej ostatni rok zaj**ista piosenka pierwszy raz jak jej słuchałam to sie poryczałam Doskonale Cie rozumiem... duzo nas tableciar. tatiana mnie się nie chce jeść, na razie nie, zobaczymy Ciekawam, jaki asortyment zakupów macie na myśli. kiedyś lider nawet 3 miasto miał do nas daleko Opisywane objawy mogą być następstwem wielu schorzeń, ale może dawać je również, wciąż jeszcze niewłaściwie rozpoznawane przez lekarzy pierwszego kontaktu, schorzenie zwane „zespołem cieśni nadgarstka”, w skrócie RSI.
Taaaak?
Wcale nie czuję, że nie jestem głodna.
za duzo bo pijane kobiety sÄ… .....
dzis bylam w sklepie medycznym zorientowac sie w plastrach silikonowych (cica-care) mam zamiar skonsultowac sie z lekarzem i zakupic ten plaster( choc cena straszna 140zl w wersji mniejszej) dzis postaram sie dodzwonic do chirurga plastyka aby dal mi rade czy mam juz smarowac dosc intensywnie i oczywiscie tez napisze!!
ja jestem piaty dzien po operacji w jeleniej gorze .
pozdrawiam,
Ale gorÄ…co!

I z tym niestety trzeba się już pogodzić.
serwowal.waw.pl
amy pearson -love like this *** słuchajcie a moze ta nagonka to powod spadku sprzedazy meridii kosztuje ok 400 zł ???
Trudno o pszczołe zimom.
--------------------------------------------------------- ------------------------------
farbowanie i rozjasniane
Augustana - Boston
Ktoś nadepnął mnie wtedy na duzy paznokieć.
Olulinka troche przesadzila z poleceniem p.Agnieszki na ul.Panewnickiej110.Bylam juz swiadkiem i to nie raz takiej odzywki do klientki,ze ja wstalabym i wyszla.Osobiscie polecam p.Krysie.Naprawde swietnie strzyze.Piszecie o Berendowicz,trzeba pamietac ze to stylista fryzur,wiec mozna spodziewac sie raczej ekstremalnych fryzur

Nic do niej nie docierało, wreszcie miarka się przebrała i tata wylał wode ;( Poryczała się jeszcze bardziej, no histeria po prostu. setnej.waw.pl niestety ostatni raz wazylam sie tydzien temu - nawet ponad.
Witaka nie przemuj sie markerem.Ja miałam 313. http://www.allegro.pl/item99478502_spodnie_sk orzane_na_motor_damskie_r_40_skora.html A póki co się nie martw...Juz wkótce fasolki sie posypia Waga uwierz to nie wszystko, mimo ze jestem szczupla, to brzuch mam okragly , chyba dlatego ze rok temu wazylam 47 i w szybkim tempie przytylam i wszystko poszlo wlasnie w brzuch ;( myslalam ze dzieki tym cwiczeniom zacznie sie zmniejszac a mam wrazenie ze jestjeszcze bardziej napuchniety, pod linia pepka, bo u gory jest ok, mysle ze mi to tylko rozbudowuje miesnie ale nie takiego efektu sie spodziewalam , mozliwe tez ze za duzo po prostu katuje ten brzuch cwiczeniami i dlatego jest spuchniety, nie mam pojecia,;/ zawsze mialam problem z brzuchem, . oja... serwowali.waw.pl
Byłam w szoku jak zobaczyłam zespół lekarzy, który miał wykonywać zabieg - anestezjolog, dwóch chirurgów, pielęgniarka instrumentariuszka ... Są niziutkie. -czytając te wszystkie posty - gubie się w samoocenie Pani urzedniczka byla bardzo zdziwiona jak jej powiedzialam, ze jest inaczej jakktos ma jeszcze cos do powiedzenia na ten temat to poprosze. Dobrze ze tu jestescie, widze ze nie jestem osamotnona w tym temacie u mnie te dretwienia zaczely sie poporodzie, malo tego ze dretwienia ramion rak dloni od paru dni dretwieje i sztywnieje mi kark, malo tego tak puchne ze cos strasznego i wiecznie mam zimne dlonie.Po pierwszym porodzie lekarze zrzucli to na miano tego ze mialam cesarke a co za tym idzie zostal mi podany epidural w okolicach kregoslupa i ich zadaniem to bylo tego przyczyna i po u[plywie pol roku mialy te bole ustapic a tu pech jestem obecnie po drugim porodzie juxz ponad 5 miesiecy i dalej boli jak nie wiem co i coraz mocniej czasami nie mam sily dziecku butelki z piciem podac bo po prostu nie daje rady jej chwycic w place.I tak mecze sie z ta dolegliwoscia juz ponad 3,5 roku i po takim czasie udalo mi sie zmusic w koncu mojego lekarza na wyslanie mnie na jakiekolwiek badania i we srode ide na MRI glowy i odcinka szyjnego zobaczymy co wykaze. jest lato a ja chcialam wyjsc nad wode, ale z taka figura nie wyjde , po bo 1 wstyd, a po 2 nie chce sie dolowac patrzac na inne kobiety=/ ktore normalnie wygladaja.
Nie mam z kim na rolki a rower ...szkoda gadać.
BROMY:
chciałabym jeszcze kiedyś tam pojechać...
i dobrze jest zalać krecika wrzącą wodą
a juz nie na pewno mistrza od warkoczykow i innych d**ereli ze zwirki i wigury
2h Ale fajnie się na nim jeździ, tylko moja kondycja jest do niczego, więc musze po troszku się do tego sprzętu przyzwyczajać.
thimbismist

Return to "Your first forum"