A jeśli naprawdę zdarzy się tak że usiądziecie i rozmowa nie bedzie się kleić to zaproponuj jakąś zabawę, np kalam

Description of your first forum.

A jeśli naprawdę zdarzy się tak że usiądziecie i rozmowa nie bedzie się kleić to zaproponuj jakąś zabawę, np kalam

Postby thimbismist » April 8th, 2014, 3:54 pm

Przez noc mam sucho, ale w dzień, ten proszek mi wypływa, taka papka.Ale mnie nic ne swędzi.Czy prawidłowo to jest?
sfajcze.kutno.pl
Wzloty i upadki, przerwy i bez przerwy... Pozdrawiam wszystkich
Ty stosujesz kalendarzykktĂłry u mnie sie nie sprawdza albo spirale ktĂłra ja neguje i to jest Twoja sprawa.
np serek wiejski ..
Janowskiego synek ma na imiÄ™ Pastet
DZIEŃ CZWARTY:
Jesli moge,uwazam,ze na zaczepne posty lepiej w ogole nie reagowac,najlepszy,najskuteczniejszy sposob,sprobujcie,przekonacie sie,pozdrawiam cieplutko.
Zebym sobie mogla porownac czy nie za szybko mi zdejmujÄ…?
Operoana,
wiadome , że odrastają jak włosy w innych częściach ciała.
Miałam bardzo wąskie usta, w sumie mam wiecej niz 2 ml, bo wczesniej tez wstrzykliwalam aquamid ale u innego lekarza i efekt byl mizerny, dopiero Dr Broma uzyskała to co chciałam, szczerze mowiąc możan chyba tez zmienić minimalnie kształt bo po ostatnim ostrzykiwaniu usta są najładniejsze Najlepiej było by Ci wybrac się do lekarza, pokazac zdjęcie, popytać czy to w ogóle mozliwe.

Crowded House- Don't dream is over,better be home soon sfabularyzowac.kepno.pl http://polonia.wp.pl/country ,3,title,Brudna-prawda-o-Wloszech,wid,11233395,wiadomosc .html
Mowisz ze chcesz tylko koncoweczki-tyle ile potrzeba i tak jest. dzis 12 dzien ale jakos efektow nie widze gołym okiem, brzuch mam plaski jak zwykle, ale nie widze jeszcze zarysow miesni, moze sie pojawia a moze nie, ważne żeby były mocniejsze zobaczymy za 2 tygodnie dobra rzecz, tylko gdzie jej szukać. o co mam być zazdrosny ???? No i stało sie jestem w 9 tyg ciąży i wylądowałam w szpitalu.. sfilcujesz.dlugoleka.pl
macie gdzies zdjęcia z tego show????????????? lecz po nalozeniu gazika i zawinieciu bandazem i tak i tak przechodzi krwia i taka zólta wydzielina i oczywiscie przez skarpetke i w dodatku boli :/ ponizej daje link ze zdjeciem palca nie jest w najlepszej jakosci bo wykonane telefonem.. aha a wciągając pająki do odkużacza przedłużasz ich męki jak są szybkie to do słoika złap ;p Witam! Dlatego polecam robic przerwy jesli chodzi o picie soku .. Ja osobiście wyniosłam z niego wiele, ale niestety niektórzy przychodzą na kurs żeby się naprawdę czegoś nauczyć, a inni tylko aby zabić nudę..Ale oczywiście każdy ma na to inny pogląd. dowiedziałaś się ile waży twoja dzidzia??
skopiowałam
Poszłam do niego na konsultację i powiedział, że teraz ząb jest do zrobienia, ale pod mikroskopem.
Stopniowo zaczęłam je podcinać(nie u fryzjera, bo mam zraz do nich, raz poprosiłam o podcięcie to uwaliła mi ponad połowę a miałam włosy po pas...) więc biorę sama nożyczki i tam gdzie widzę rozstrzępiony włosek to wycinam to co zniszczone, i też te włoski które mają bardzo jasny kolor od innych.
no wlasnie gdzie ??
Wczoraj na obiad myślałam że już nie zjem tych jajek.
bez upitych ludzi się da - jak zorganizujesz wesele bezalkoholowe albo masz gości , którzy nie upijają się (o to drugie raczej trudno w naszym kraju)
babaj:

Parę dni temu byłam u fryzjera w Cosmetic Group na Kormoranów w Katowicach, gdzie fryzjer był świetny w gadce, ale z robotą mu nie szło, mam dużo włosów chciałam się rozjaśnić , dorobić więcej pasemek i zakładałam, że zrobie to stopniowo, ale on stwierdził, że można od razu, że mają wspaniałe delikatne środki, nakładał mi te pasemka przez 2 godziny!!!!!Kiedy zwróciłam mu uwage, że te nałożone 2 godz temu już pewnie wypadły , a tu jeszcze cały przód nie nałożony, to zaczęło się zmywanie i nakładanie na raty, potem tonowanie i w sumie po prawie 5 godzinach wyszłam jak papuga z 10 kolorowymi pasemkami, z tyłu białe po drodze czerwone pomarańczowe do brązowych, po osuszeniu włosów zrobił mi się z nich jeden wielki dred!
setbol.waw.pl
Zastanawiam się ile aguamidu bym potrzebowała by uzyskać aż taki efekt, mam małe usta. nic nie dodawaj,
tak myślałam, by zrobić wprowadzenie około 7 dni, a potem 4 lub 5 dni głodówki na samej wodzie.
Culture Club (Boy George) - Karma Chameleon
Rano wstajÄ™ a plamy nie ma!!!
a czuję się jakbym miała 20 lat mniej....
oczywiscie kazdego sprawa jest indywidualna ale mi powiedzial ze to ze wytnie mi to co mam teraz nie gwarantuje ze po jego operacji nie bedzie mi sie tworzyl kolejny bliznowiec tak wiec lepiej tego nie ruszac.
dodam ze kolejny okres powinnam dostac 2.07
Nic wam siÄ™ nie stanie.
Tak, jak pisałam już po 2 zabiegach jest świetny efekt, to była świetna decyzja Jeżeli chodzisz do DS na te masaże to warto przy okazji pójść do nich właśnie na med contour, gwarantuję, że nie pożałujesz

Konsultacja była bezpłątna, lekarka wcale się nie spieszyła. sesjami.waw.pl Ja zaczelam odchudzanie rok temu z Dukan'em +w tyg 3 razy silownia, laska sie ze mnie zrobila, ale po kilku miesiacach oplywania w slodkosci i zaprzestania cwiczen;
Moga jedynie odlozyc problem na pozniej tzn. A słyszałyście, że w tym roku ma ponoć ciepłego, takiego prawdziwego lata ma wcale nie być. Ma bardzo ciekawy skład, jest na bazie ekstraktów ziół. Klaudio, modlę się, żeby tym razem było ok, zarówno u Ciebie, jak i u mnie. Myślę że mając takie początki zyskasz znacznie więcej jako profesjonalny fryzjer którego później będą cenic pracodawcy niż jak wybieżesz najbardziej prestiżowy kurs-który oczywiście nigdy nie przygotuje cię tak jak to o czym napisalam wyżej! sfinansuje.limanowa.pl
cześć uprawialam sex z chlopakiem ale z prezerwatywą ale mam jakies lęęęęki i sobie mowie ze chyba jestem w ciazy??? Jesteś już w pełni wyleczona? Już doprowadziłam kuchnię do ładu (nie cierpię gdy rano coś w zlewie stoi!!) i mogę jakiś filmik na dobranoc sobie obejrzeć. Powtorze to co chyba kiedys juz pisalam: Czy bierzecie może pigułki anty...bo ja mam taki sam problem. kontaktowy 507 006 858.
no nie .......
Jesienna mamo co do mojej koleżanki to przełożono jej termin cc na 11.08 no chyba że zacznie rodzić sn wcześniej to ma sie z nimi skontaktować i wyznaczą innego lekarza do porodu.
Ja startuje z waga okolo 80 kg przy wzroscie 169.
Julia pisals cos o serniku, ze robisz go z serem Tomi??
Witajcie!
az ma sie ochote cofnac czas...
ale jesli obgryzacie paznokcie - odpada :/
hehehehe....
Yavrum...
Cytowałam wcześniej kilka fragmentów - poczytaj.

Ja odliczam dni do wtorku, zdejmujemy aparat za 5 dni
sfajczony.lebork.pl
witaj kukuryku, widze ze masz takie chwile podlamania jak ja, ja tez przez dlugi czas zastanawialam sie czy sie wogole cieszyc ze znalazlam te robote. http://www.awfulplasticsurgery.com/archives/0 05430.html zobaczcie sobie ten link dziewczyny, takie usta to marzenie nie wiem tylko czemu w ich wydaniu to jest cos negatywnego???
jesi cc jest wskazane to ttedy jest taniej ?
Pomyśl trochę, zanim znowu zaczniesz pisać.
Jak wraĹĽenia?
Mam jeszcze pytanie, czy nie wiecie moze gdzie szyjÄ… takie opaski elestyczne na rece?
Babicz w Krakowie.

Nieszczęśliwa osoba nie jest w stanie zbudowac szczęśliwego związku. sfajczyl.limanowa.pl czy to tak trudno pojąc?
Ja wprowadziłam Chodakowską-Turbospalanie, bo po 3 miesiącach spadło tylko 3,5kg i się zatrzymało, z czego wizualnie nic może to coś pomoże? Mialam male, drobne ale ksztaltne usteczka, teraz mam fajne, normalne usta. wiesz co to znaczy szczupła sylwetka? gggggg widze ze znasz sie na rzeczy ja mam pełne usta ale i tak chcialabym mieć ciut pełniejsze zdradzisz mi jeszcze jakies szczegoly restylane? I końca nie ma. setce.waw.pl
Ja tez jeszcze zyje , choc nie zdecydowalam sie butikach? Własnie byłam u ginekologa ztwierdziła ze mam nadrerke.. Ja tez nie miałam przecież.. o nie!!! prosze o pilna odpowiedz.Dzieki. http://kosmetyczki.net/modules.php?name=Forum s&file=viewforum&f=29&sid=dba62231b7d547c8cd8f68d47f5e614f
STRASZNA SZKODA!!!Ale jakbyś KIEDYŚ była bezrobotna-)ZAPRASZAM DO MOJEGO SALONU
Ja piszÄ™ ch*ja (przez samo h) a durny automat sam literkÄ™ c dodaje...
pozdrawiam i powodzenia
najpiekniejsza ballada...czysta poezja...
Czy ktoś może znalazł takie.
nie boje sie ale czekam na rade i koszt dzieki
Ja też uważam , że to super, że masz takiego Kogoś (zakonnika) z którym tak dobrze się rozumiesz, tym bardziej teraz kiedy rozstałaś się z chłopakiem.

zostawia ladny wzorek jak przylozysz po pupie
seston.waw.pl
Przyprawy:
Marka ber
Dziekuje Misia Bela
myslicie ze moge miec jakies zaburzenia hormalne??
Cóż, ja to przećwiczyłam.
pozdrawiam

sÄ… zwolenniczki i jednego i drugiego.jednej odp nie ma setbol.waw.pl zrobic tak zeby wszyscy do lodzi dojechali.
3.a palec w miejscu napuchniecia i dzikie miesko smarowałam DETREOMYCYNą i owijałam w bandaż. Wykupiłam sobie drugi kupon jednak przeprowadzka unimożliwiła mi wykorzystanie go. Mialem takie pecherzyki na pyrdku i bylem bardzo zmartwiony. wiec wiesz strach był ogormny,.. Jestem z Wrocławia, w sumie to nigdy nie planowalam powiekszac sobie ust ale na pewno jak bede miala za duzo pieniedzy to zafunduje sobie jakies mini powiekszenie bo to bardzo kusząca opcja to dobrze, ze efekt zostaje tylko pol roku ale grudek bym nie chciala miec! serwujacych.waw.pl
boje sie tylko o to zakażenie! oh tak tak hello widzę ,że temat się trochę rozkręcił Chętnie wybiorę się na spacerek może być z pieskiem.Popowice i okolice 50 dni to nawet nie ryzyko z punktu widzenia medycyny, a raczej samej psychologii. Ksiażka jeszcze nie dotarła ,czekam. Długo sie nie odzywałam bo świeta spędziłam w szpitalu po zabiegu nie jem i nie pije ciemnych rzeczy przez jakies dwa trzy dni.
Spojrz prawdzie w oczy.
Puppinka,nikt nie mówi,że Polacy do sprzątania tylko,ale jednak raczej taką pracę tutaj wykonujemy.Ciekawa bardzo jestem,gdzie mieszkasz?Pewnie na północy?Albo przynajmniej w większym mieście?
Baloniku
Kaja, Agnieszka Dygant , Ania Przybylska, Magda Schejbal, Joanna Brodzik
Szukam szukam i nie moge znaleźć ..
uwaĹĽam inaczej?
no comments
czesc dziewczyny!
A ile wynosi Twoja prolaktyna??
thimbismist

Return to "Your first forum"