Co mnie zbulwersowało to sposób w jaki ta Rener pisze.

Description of your first forum.

Co mnie zbulwersowało to sposób w jaki ta Rener pisze.

Postby thimbismist » April 4th, 2014, 9:23 pm

Skoro nie mam wyjscia to musze robic ta lewatywe no bo co poradzic.
sfiksuje.bialowieza.pl
Moja przyjaciolka tez zwiazala sie z Turkiem. ubiegajÄ…cego sie sorry
A ja nie wiem co wy wszyscy macie do pajakow ze sie ich tak boicie One bardziej sie boja was niz wy ich, mam w domu 2 ptaszniki bialokolonkowe samca i samice oba sa ogromne i nie zamienilbym ich na zadne inne zwierze
Anna Samusionek
do didi z poznania.W sprawie karnetĂłw na vacu line ,niestety nie moge wyslac odpowiedzi na meila cos jest nie tak z serwerem.podaje moj nr gg 11893732
POZDRAWAM PAPA:*:*
Teraz juĹĽ nie.

Mamy przyjemność zaprosić Panie i Panów, uważających, że problemem jest znalezienie modnych ubrań w każdym rozmiarze, na pokaz mody dla puszystych o nazwie 500.000 karatów. sferoid.warszawa.pl Miałem juz kilka razy wrastający paznokieć, który sobie sam wyciąłem, jednak zaczęło mi się nieźle babrać to wszystko i w końcu poszedłem do dermatologa który stwierdził u mnie ziarnine, chodziłem kilka razy na zabieg zamrażania i ziarnina zeszła oraz moje problemy znikły na kika lat.
Ja poprzednim razem jak stosowałam ta dietę to w pierwszym tygodniu tez spadek prawie 3 kg a w drugim wzrost o prawi 1,5. Cc - 1700 pln dziwaki z was sa. malo tlustych rzeczy itp. ja mieszkam we Włoszech od prawie 4 lat okolice Salerno.Mam 6 letnią córkę i teraz spodziewam się drugiego dziecka.szukam jakis polek z tych okolic bo nie mam tutaj znajomych a mam tylko 24 lata i chciałabym mieć kogoś z kim mogłabym sobie porozmawiac. serwujacych.waw.pl
Zyczenia udanego sylwestra i szczesliwego nowego 2008 roku wszystkim kolezankom z topiku!!!!!!!buziaki dla julii,febe,groszka.... - zdarzyły się, ok, żyjemy dalej ... może rzeczywiscie ma taki typ sylwetki (coś jak Jennifer Lopez), że choćby nie wiem ile ćwiczyła to góra będzie dosyć szczupła, a dół jak u słonia rzadko zapalenie nerek, wątroby, stawów. Polecam jeszcze z gerbera sloiczek: ja tez jestem panikara - i meczylam rodzine przez rok czasu ! niechcialam was dobijac ale ja tez ide z torbami
JEdnak przy odrostach różnica jest leciutko widoczna.
Pozdrawiam.
no jesteśmy
A tekst o nocnym męczeniu stwora???
WeĹş siÄ™ zastanĂłw co ty robisz.
na odreagowanie.
czytam wasze wątki i mam podobny problem...mianowicie mam bliznę na czole ok 7cm (kiedyś spadłam ze schodów i została mi blizna po tym wypadku)...noszę ją już od 20 lat i w koncu zdecydowałam się ją usunąć-uniewidocznić.

sĂłl, pieprz, pietruszka, bulion lub jakaĹ› ostra przyprawa.
sfinksy.opoczno.pl
Czy mieszkasz w Turcji? Poznasz nowych ludzi którzy co najważniejsze będą Cie rozumieć najlepiej no a może pod koniec Twojego leczenia a w początku mojego się spotkamy
ja swój kupiłam za 50 zł.
ciekawe kto następny Na forum jest już dużo takich waszych wpadek a dalej ciągniecie temat
potem równiez mozliwośc odniesienia się , czy sie zgadzam z Jego opinia, no i znów nieco ponad miesiąc i wyrok.
Tez mam ten sam problem czyli wrastajacy paznokiec u stopy.
POZDRAWIAM i trzymam kciuki za was
Bóg jest bardzo ważną osobą w moim życiu,pomimo tego,ze jakiś jeden bałwan z drugim sądzą,że jest inaczej!
Polecam gabinety Nomasvello - zabieg fotoodmładzania kosztuje 99 zł (to hiszpańska sieć gabinetów w całej Polsce), po zabiegu kupiłam specjalny krem z witaminą C za 100 zł - rewelacja!
mam 23 lata i zarabiam 2000 miesiecznie.

iw6k - super! sflaczejesz.podlasie.pl z tym, że wtedy było lato i wiele okazji ku temu, żeby intensywnie się ruszać
3 x maly posilek (w miare regularnie) Jest to suplement diety zawierający m.in. Wiem, że trochę ze mnie wyleciało dziadostwa, ale czy to już złogi, czy raczej bardziej aktualne treści to nie wiem. miejscami gdzieniegdzie coś złapało na rudo-brązowy oO Dobrze, że te odcienie nie rzucają się w oczy A wracajac do dr Bromy, to jest on w tej chwili jedynym lekarzem MODEL - MED (przynajmniej oficjalnie, bo co robia po cichu - nie wiadomo).Jeszcze niedawno bylo ich kilku. sfabrykowac.jelenia-gora.pl
mam 27 lat i 6 blizn po atakach tokso. wtedy biegam do wszystkich moich ulubionych sklepow jak szalona.... Dziewczyny co sądzicie o takim orbitku ? Może jak będziesz jutro źle się czuła to nie bierzL. ja mialam 2 tygodnie przestoju - teraz ruszylo z kopyta witam niee
& & &
Czy to sÄ… objawy jakiejĹ› choroby?
POLECAM TYLKO ŻELE.Robiłam w Warszawie na Ursus Niedzwiadek, salon na bazarku, maniciurzystka młoda, nowoczesna i zrobiła tak jak chciałam.
szukam fryzjera ktory dobierze mi odpowiedni kolor blondu (zeby nie wygladal tandetnie i sztucznie), przy czym nie zniszczy moich wlosow.
ha und em i jest gut
dostałem nici rozpuszczalne i zastanawiam się nad wizytą u denty żeby mi odciął ten zwisający kawałek (nitka co się rozplątała z 1 szwa) ale to dopiero jutro

U mnie cała impreza kosztowała 300 zł (Gdynia).
serwowalbym.waw.pl
A co o nich myślicie.?? Witam!
Jak długo chciałaby Pani u nas pracować ?
no jesteśmy
http://chomikuj.pl/Jola-69/Jaki+jest+tytu *c5*82+utworu
Reszta do autorki
To jest luksus jesli chodzi o zdrowie,o cięcie i szwy ,o psychikę a kultura personelu tez jest ważna.
Bardzo sie polubilysmy, wydaje mi sie, ze jest dobrym czlowike ..
i bede ta diete stosowala tak jak Ty-czyli jesli dobrze zrozumialam to na sniadanie pijemy maslanke i do tego jablko i pozniej przez caly dzien zupe?

nie wiem jakie dokładnie są ceny, ja ide sobie robic rece (bo mimo ze mam te wlosy dosc jasne i cienkie to jednak długie i czasem sie jeża i smiesznie to wyglada a poza tym na górnej czesci rak mi tez rosna i to takie szarawe ktore widac...wiec jak macie tylko na piersiach to jestescie i tak w lepszej sytuacji ;]), koszt depilacji calych rak tym epilfree to 100zl wiec uwazam ze nie ma dramatu, a efekty moga byc naprawde super, pojde i za 3, 4 tygodnie napisze co/czy/i gdzie mi odrasta itd pomyslalam ze o tym napisze bo nie widzialam zadnych postów o tej metodzie, sama tez sie o tym niedawno dowiedzialam, babka z tego salonu powieziala ze w PL to jest dopiero od 3 miesiecy wiec w sumie niedługo. serwujacymi.waw.pl to ma ruch eliptyczny, zeby nie obciążać stawów!!!
Długo był w mojej głowie. Ja coprawda nie na Adkinsie ale dietkuje i waga pomalutku, ale Bylam u Kamila w Marginessie chlopak jest niesamowity perfekcyjnie wycieniowane wlosy i baardzoo naturalny kolor PS:Jedyny minus to cena i to ze wizyta trwa dosc dlugo. a ja nie mam toleracji ani do różowych paniuś z białymi torebeczkami ani do babochłopów w glanach. Dziękuję za rady oraz chęć pomocy sfiksuje.bielawa.pl
Witam Was. Wiec czy do Turcji trzeba tylko jechac by zakochac sie w Turku? W polsce jadowite pająki, które zagrażają życiu człowieka to rzadkość. Nie to podobno jest gdzieś niedaleko żwirki i wigury Jeżeli sumiennie stosowaliśmy dietę, to nasza waga powinna się zmniejszyć od 4 do 8 kilogramów, ponadto towarzyszy nam świetne samopoczucie i mamy dużo więcej energii! gdzie glupie k**wy pisza, wez sie za cwiczenia itp. Czyzbys byla juz zaobraczkowana?
WidzÄ™, ĹĽe nie jestem sama...
Wiadomo, druga część to już zupełnie inny klimat, ale to było oczywiste, że nie zrobi się już czegoś podobnego do pierwszej części.
Idą dwie przyszłe mamy z brzuchami pod sam nos, prosto do tego gara..
Proponuje wejść do salonu i poprosić najpierw o rozmowę z fryzjerem i zobaczyć jak na to reaguje.
Czy w czasie głowdówki są wskazane codzienne ćwiczenia?

Dużo śpij.
sfinalizuj.konin.pl
Nie to nie moĹĽliwe
wsuawam co 2 h ale to nie znaczy ze to mi smakuje,blee,po prostu mus to mus
Chciałabym skrócić włosy i nie wygladać potem jak mop Znacie kogoś dobrego, kto potrafi zrobić modną fryzurę, a nie podstawę pod mocher
Chodziłam do niego płacąc 250 czasem nawet co 2 tyg czasem częściej.
czy naprawde nie ma tu nikogo kto chce pogadać ???????????
http://moje-kompleksy-duzy-biust.blog.onet.pl /
no własnie nie...
Witam !ja dowiedziałam się ,że mam toksoplazmoze oczną w wieku29 lat .Kuracja sterydami i antybiotykami dała efekt ,ale nie na długo.Po ośmiu miesiącach nawrót i znowu leki.Teraz chcieliśmy starać sie o dzidzie,ale to nie jest takie proste przy tokso ocznej(słowa mojego okulisty)Byłam już u 4 ginekologów i każdy mnie olewał -twierdząc,że nie ma sie czym przejmować a jeden nawet stwierdził ,że to nie jest toksoplazmoza bo na tokso choruje sie tylko raz(DEBIL)Teraz trafiłam do lekarza z polecenia ,który stwierdził,ze w ciąży moge mieć nawrót ponieważ organizm jest osłabiony.Dlatego on zaleca odczekać rok od ostatniego zachorowania i wtedy robić dzidzie .A po trzecim miesiącu wprowadzić rovamecyne zapobiegawczo!Więc musimy sie jeszcze wstrzymać.
Tak dużo fałszu dookoła, że jest to przerażające.
Z duĹĽymi fajnymi aplikacjami do naprasowania lub naszycia...

Mam 25 lat, od wypadku żyłam nadzieją, że blizny powoli zaczną zanikać, wiedziałam, że nie całkowicie, ale orzecznik otworzył mi oczy na tą sprawę. sfinguje.mazury.pl A te które piszą że nie robi im to różnicy , że to normalne i inne bzdury niech mi zasponsorują kolejny poród
Operacja przeprowadzona w znieczuleniu ogólnym. no własnie! podnoszę....tipsy - jakie dzisiaj? to też ja nie jestem żadną barbie A jak u Was walczycie dalej?? sfabularyzuj.konin.pl
moze obejdzie bez pomocy skalpela...polecam! poszukaj zabawek Tiny Love lub Fisher Price wiecie co usiadlam i dostalam takiego ataku smiechu ,ze moj maz chcial wzywac pogotowie,myslal ze to jakis szok,jak sie uspokoilam,a trwalo to chyba ok godz zanim zdolalam mu wytlumaczyc ze zobaczylam ogromnego katnika i sie darlam a pozniej wystraszylam sie jego bo nie slyszalam jak wszedl do domu...Mylalam ze mnie strzeli ale do tej pory jak on sie smieje ze mnie ze darlam sie jak idiotka a ja z niego jak sobie wspomne,jego wielkie wystarszone oczy,lapanie wazonu i pogon za pajakiem,oczywiscie ja to tak widzialam on myslal ze goni kogos kto wlazł mi do domu,mowie Wam ubaw po pachy...A katnik chyba od tego mojego krzyku i jego uciekl gdzie pieprz rosnie i boi sie wylazic,pewnie mysli dwoje walnietych gigantow,potwory ,lepiej im w droge nie wchodzic...hehehhe Byłam u nich w domu, we wszystkim jej pomagał, robił kawę dla gości i tp. Pozdrawiam i zmykam do moich urwisow Model med jest niezywkle sympatyczna klinika choc czasami mozna poczuc się dziwnie bo jakis taki klimat panuje w recepcji, ale Dr Broma który tam pracuje jest batrdzo dobrym lekarzem. to jednak gwiazda.
Pozdrawiam ,trzymajcie siÄ™!!
Teraz przenieśli się na ul.
nie wiem skad to obrzydlistwo sie bierze, wciagnelam go odkurzaczem bo innej opcji nie widzialam..
Ja rwnie mam ochote sobie pogadac.
Zuzu czekamy na wynik bety i ściskamy ksciuki
i musze mu o tym przypominac.
Czesc dziewczyny!
pozdrawiam byłych i obecnych pracowników
thimbismist

Return to "Your first forum"