ja mialam przebijany pepek jakies 3tyg temu...

Description of your first forum.

ja mialam przebijany pepek jakies 3tyg temu...

Postby thimbismist » April 9th, 2014, 5:37 am

Sorry, że tak długo nic nie pisałam, ale po 12 godzinach pracy już czasami naprawdę nie mam na nic ochoty, ani sił i nawet nie włączam komputera.
sfabularyzowanie.klodzko.pl
ona przeciez nawet 50 nie wazy - mam podziurawione zęby, kruszą się ( dentysta pytał czy zażywam jakieś leki)
potem kolejne 4 dni 1/2 tabletki ,
hej laski, jak wam idzie z cwiczeniami?
Bo i co tacy ludzie mogą o tym wiedzieć?
do ANANKE - prosze o zdefiniowanie
Jutro ide na mikrodermabrazje, mam nadzieje, ze jakis efekt uzyskam.
- cwiczcie ok 1,5h po posilku, pijcie wode niegazowana
Podejrzewam u siebie zespĂłl ciesni nagdarstka- lewej reki- czasami boli strasznie, i dretwieje po nocach;
NaprawdÄ™ to tak wyglÄ…da?
mam schwarckopf serum na koncowki -drugie opakowanie i beda nastepne
Pozdrawiam!

mi też chyba praca nie pozwoliła zwariować,najśmieszniejsze jest to,że z perspektywy czasu wyglada to jak brazylijski serial a to życie własnie,wydaje ci się,że jesteś jedyna swego rodzaju idiotkąa tu---.>jakaś proza,statystyka,jestes jedną z wielu,procentem,odsetkiem,a wydawało się,że wytykają cię palcami serwujemy.waw.pl nie wiem czy to sila autosugetii, ale mam dreszcze, heh.
trochę mają tam wysokie ceny dlatego poszukuje dalej może uda się połączyć dobre + niedrogie Gdybym mogła, to napewno nie szczepilabym na gruźlicę. Pomysł terapii mi się podoba Wtedy zaczyna się wszystko widzieć w ostrych konturach. Moja jest taka, zbilansowana policzona dieta, mniej ww i bf na korzyść białka. Mam go już 4 tygodnie i się sprawuje dobrze. sfeminizuje.skoczow.pl
Środki przeczyszczające odwadniają organizm, zabierając z jelit wilgoć. Dzieki za TOTALNE ZEPSUCIE MI FRYZURY! wynik ujemny 0.1 każdy ma inaczej Hej, TOXSOPLAZMOZA IgG Przypomniałam sobie, że napisałam kiedyś, że marzę o objawach typowo ciążowych, teraz nie mogę uwierzyć, że ja tak mogłam napisać!
Czytając Was pomyślałam - sa jednak polacy ktorzy sobie pomagają w tym kraju.
Bylam.
Przez dwie godziny nie mogłam nic jeść, ale później już normalnie mogłam jeść czy pić.
Nikt prawie nie chodzi, bo sÄ… obrzydliwe.
No nie wiem jacy są, ale chamski nie jestem wierzcie mi na słowo!

a swoja droga tez sie tego paskudztwa boje , a przed zabiciem traktuje takiego osobnika lakierem do wlosow , mam wtedy pewnosc ze mi nie ucieknie ani nie skoczy na mnie.
sfaleryt.mielec.pl
nie masz przejzystosci rozumowania robia lache ze wogole wykonuja swoje obowiazki
Ale poczekaj jeszcze trochÄ™.
(a właściwie z jego brakiem)
ja bym z miejsca zameldowała kradzież szefostwu...nie mam zamiaru pracować ze złodziejami,bo w razie niedoborów trudno dojść kto kradnie i sama też wychodzę na złodzieja...
Wyczytałem tu dużo dobrych opini, ale ktoś wypowiadal się że nie jest tam ok.
Tylko że nie jest lekko ;-(( Jestem grubo po 30-tce, dopiero zaczęłam uczyć się języka, tutaj mam pracę biurową, wykształcenie, znam angielski.
Jejku jestem pelna podziwu.
koniec z obietnicami bez pokrycia.
Ja sie kocham a one zachodzÄ…
Ja jutro tutaj zagladne.
schudłam z prawie 70 kg na 63 kg a biust nie zmniejszył się nawet o pół rozmiaru...

jeśli jednak o mnie chodzi to ten chłopaczyna zupełnie nie jest w moim guście, bo zupełnie nie jest męski, a taki ardziej ciotowaty sflaczej.pisz.pl Szyszka- w 3 tyg znaczy ze Cie sie okres tydzien spoznia...
Dodatkowo też piję soki ale u mnie nawet gdy zliczę woda + soki to nie ma tyle litrów. Jest wścibska i nachalna. a lekarze moi pewnie tu nie zaglądali (hi hi hi), bo mi takich rzeczy nie wykryli lo matko do dzis mam polewe jak se przypomne. Pózniej wyszla na jaw sprawa organizatora sex-grup Mohammeda Liaqat, który terroryzowal ok. serwowaloby.waw.pl
Nie sądzę żeby było wesoło, bo mają tylko 10 łózek, resztę pacjentek odsyłają. Ja na wieczór Panieński mojej siostry zamówiłam koszulki różowe z zadaniami które każda dziewczyn musiała wykonać podczas wieczoru ta która zrobiła wszystkie zadania jako ostatnia musiała stawiać drinki do końca wieczoru ,koszulki zamówiłam w firmie Projektant Nadruków która zajęła się zaprojektowaniem koszulek i dodaniem stylowych grafik, koszt jednej koszulki wyniósł tylko 30 zł tak wiec firmą naprawdę polecam http://www.projektant-nadrukow.pl/ Lewatywa nie tylko czyści ale jest także metodą leczenia! Nie zgadniecie gdzie...w chińskiej resteuracji Na pewno dobre warunki mają w Goldsgym - wszystko przygotowane nawet pod wymagającego klienta, bardzo nam się tam podoba - a chodzę z koleżankami, na zumbę Terapeuci przekazują przecież pewien przekaz korekcyjny. Po kilku latach mozesz się starać o więcej.
Bo zrodlem podniecenia ma byc partner/malzonek a nie 'ruchanie na ekranie.
Wystarczy isc pod szkole, na dyskoteke lub zaczepic nawet na ulicy, by po kilku dniach znajomosci uzywac jej sobie do woli.
Podam gg46469491
3-majmy za siebie kciuki!
Jedynie z daleka widze zasniezone szczyty...
Ja teĹĽ tam chodzÄ™.
Na mnie chyba LIDA nie działa.Dzisiaj wzięłam 9.Na początku też miałam różne skutki uboczne jak:
Angela_75
bo na głowe już za późno
a przeczytałam wszystkie topiki o L i M i nikt nie napisał ze ktos z tad zmarł biorac L/M bo gdyby tak było media by szalały

Mam nadzieje, ze wkrotce pojawia sie wpisy i tych kolezanek, ktore tak nagle zniknely...Brakuje mi Was.
sfolgowanie.prochowice.pl
Została mi po tym blizna i zastanawiam sie czy moge na tym miejscu zrobic kolczyka,ponieważ nie ma niejsca pod lub nad ta blizna. a gdy przyszło do zapłaty
Indywidualne podejście , małe grupy wszystko ok.
ja mam szerokie biodra i płaski brzuch
Na Parkowej mój lekarz powiedział, że gdyby coś było nie tak czy ze mną czy z dzieckiem, mają ku temu warunki, by nam pomóc.
w lesie albo nad stawem to mozesz jakiegos zboka poznac zwlaszcza po ciemku
http://www.cellasene.pl/wew_badania.html
Jak nasila mi sie objawy to pĂłjde do lekarza znowu...
witam sie i ja dziewczynki
Takie klasyczne garsonki coraz rzadziej siÄ™ zdarzajÄ….
Prawdopodobnie kiedyś był.
Diagnoza:

cierpliwie czekajcie na efekty-będą oszałamiające. sfalowac.naklo.pl a teraz prośba:
Mam guza oksyfilnokomorkowego 2 cm na prawym placie. trudno stwierdzic czy polecic kogos bo jedny pasuje tak a innym inaczej, ale trzeba uwazac gdzie sie trafi, bo i czystosc, sterylnosc, zakazenia itd ilyena: Boje sie farbowac ze nie trafie w naturalny... Polecam CONVERSY.! serwowaloby.waw.pl
Chris Isaak -''wicked game'' Próbowałam wodą utlenioną, ale wcale nie rozjaśniły się. Nie dusi mnie w nocy, nie żuca się na mnie z nożem. Tylko jest taki mały problem, ze u obu rąk odczuwam mrowienie tych samych palców co Ty. Ztego co pamietam tam na szybie powinny byc jakies ogloszenia i informacje wiec badz czujna. Benusik ja mialam i zel na naturalne, zel na tipsie , akryl na formie i polecam AKRYLOWE.
[02.02] 09:47 l234
Włosy mam proste, cienkie, długość za ucho, nie chcę robić cudów tylko dobrze wycieniować końcówki aby unosiły' Znacie może sensownego fryzjera w Centrum lub na Krowodrz
I tak myslalam zeby w srode tez jeszcze przetrzymac na soku a dopiero na 4 dzien wprowadzic powoli warzywa i owoce.
1.
Hej Tu NATALIA:
Nie wiem ile masz lat, ja zaczęłam miesiączkować od 12-go roku życia i dopiero od jakichś 6 lat (a mam 28 lat) okres mi się wyregulował jak w zegarku (co dziwne, że akurat w czasie, kiedy poznaam mojego męża .
Zapraszamy wszystkich miłośników fryzjerstwa.

Wczoraj zrobiłam test,2 kreski pojawiły sie od razu Brzuch mnie nadal boli,ale wieczorem,chwilami troche mocno,ale zaraz mija,trochę sie martwie,ale jutro idę do lekarza i mam nadzieje ze mnie uspokoji
seta.waw.pl
1.co do zdjęć japonek to się nie wypowiem,bo są za małe,nic na nich nie widać2.dobrze zrobionego liftingu nie widać,no chyba ,ze za uszami 3.a co do zdjęć to już pisałam na ten temat ,proszę tu odpowiedź http://www.wizaz.pl/forum/attachment.php?atta chmentid=134870&d=1123754992 Ja po kazdej ciazy chudlam (az za szybko) po prostu karmiac piersia...
no dzieki dziewczyny
witam!
Zastanawiam się, czy nie zrobić sobie takiego kursu u nich.
oh nie nawidze tego!.
w kazdym razie powiedzieli ze wszystko ok, ze boli bo sie macica
Z przerwa obiadowa to licze ze uda mi sie porozumiec i nie bed emusiala jej brac.
czy przed glodowka robilyscie lewatywe i czy pozniej pilyscie tylko nat.
Wczoraj dzień bardzo dobrze zaczęty i skończony tak ze jestem z siebie dumna , a reszta ?
Mam pytanie do agaty 24:

Antoninka powodzenia !!!! sfastrygowac.ostrowiec.pl Rewelacja, mĂłwiÄ™ Wam....
Ricky Martin - La Copa De La Vida nie opowiadam w pracy o swoim prywatnym życiu, więc w sumie nie wiem skąd wiedziała, a może rzuciła ten tekst żeby sprawdzić, czy kogoś mam, nie wiem, ale naprawdę mam to w du.pie. Kiedyś słyszałam, że powiększenie ust kolagenem kosztuje 600 zł, czemu już teraz nikt o tym nie mówi, tylko wprowadzono nowe metody?? Ale nie marty się Konspiracja Twój nie jest gejem, trochę optymizmu ja mam taką książeczkę od kilku lat i co roku trzeba ją sobie przedłużać. serwowala.waw.pl
Sprawdziłam Studio Q10 w kurcze niestety Piekarach , ale nie tak dalego od katowic ,polecane na tym forum i nie, ale właśnie tak się składa że pierwszy raz się spotkałam z tym że u fryzjera dba sie o to żeby włosów nie zniszczyć. Jeszcze jedno. czy zrzcenie oponki i sadla??/ bo jest roznica... A i przed zabiegiem trzeba zapuszczac włosy 6 tygodni, lub dłuzej jak kto woli. Przepisał mi ten lek bo mam jakiegoś brodawczaka! Jak to zwycięzyć??? znalazłem cos bardzo ciekawego na jednej stronie.
Mówicie tak bo zazdrościcie jej partnera boskiego Kiszki
myslicie ze odpowiednia diete trzeba tez stoowac..??;/
Poradźcie!!!Ja mam włosy falowane na końcach kręcone.Tylko ze one sa jakies dziwne...po umyciu sa krecone.Gdy je rozczesze na mokro nadal sa krecone.Ale jesli rozczesze juz suche włosy to one sie strasznie pusza!I pozostaja tylko falowane.
Pozostały mi buty zakupione w Deichmanie w rozmiarze 44, zapraszam do zajrzenia
Na tym polega nasza przynależność do kościoła rzymsko-katolickiego, to już było tu powiedziane:
cena też około 200 zł a przy codziennym noszeniu wytrzymują ok 2 lat
i jeszcze wtedy gdy je rozczesze.
Pozdrawiam i wszystkim ĹĽyczÄ™ zdrowia
thimbismist

Return to "Your first forum"