Kto poleci mi gdzie w Wawie dobrze zakladaja tipsy zelowe?????l

Description of your first forum.

Kto poleci mi gdzie w Wawie dobrze zakladaja tipsy zelowe?????l

Postby thimbismist » April 10th, 2014, 7:28 pm

Nikt nie farbował spodni ?
sferach.szczytno.pl
a co do nowego nosa blondi - coś mi w nim nie pasowało, zauważyłyście, że nie pokazali go typowo z profilu? Masz emaila,jakby coś
Chciałabym się od was dowiedziec czy jest mozliwosc ściągnięcia czarnej farby ?
facet jest tak skonstruowany ze jak sie mu czegos nie powie ze rzadko sie zorientuje o co chodzi.
Mozecie podac jej skład??do jakiego lekarza sie udac zeby przepisał receptę??
johnny hates jazz-i don1t wanna be a hero
Mam probelm, w ogoe mi sie twarz nie opala.
przyjęłam 7tabletek gynalginu i 8dnia dostałam brązowego plamienia (do okresu jeszcze zostało mi 7dni), więc nie aplikowałam kolejnej tabletki, a zostały mi tylko 3.
Właściwie mam włosy o 5 jakieś 5 cm krótsze.
Natalia Kukulska-Zakochani

no niestety, trwa to długo i nie wiadomo z kaim skutkiem sie zakonczy proces. sfiksuje.bielawa.pl Przez cały czas pełen dialog fajna atmosfera (chociaz z zewnątrz salon nie wyglada na zachęcająco), bardzo sympatyczna oraz pomocna obsługa.
Zapewne teraz napiszesz , że napisanie tego tekstu zajęło mi dwie godziny , ale tak nie jest BO PISZĘ GO OD WCZORAJ!!!!!!!!!! wiesz co pomine fakt że mogłaś przeczytać odpowiedzi wcześniejsze (366,365 strona) no ale dobra . Czy jednoz drugim moze miec zwiazek?? mysle ze nie dzialają bo tam są zapewne inne parametry...a jesli tak to oczywiscie ze musisz sciagnac simloca Czekam aż wszyscy pójdą spać..... serwowalabys.waw.pl
wczoraj robiłam u niego powieki dolne i górne moja historia jest raczej zabawna ale skutki tragiczne... Melek Popołudni, tak jak to jest napisane na teście zrobiłam drugie testowanie (pierwsze- jedna kreska- wynik negatywny) z wynikiem negatywnym , następnego dnia pojawił się u mnie śluz płodny, więc znowu zrobiłam test (16.06) aby się upewnić czy działają. ale jak?? Oni czesto ostrzegali mnie przed muzulmanami, a ja ich zawziecie bronilam swiecie przekonana o tym, ze nie mozna wrzucac wszystkich do jednego worka. podnoszę, bo ciekawe
ja pracuje fizycznie bardzo ciezko niebede zdradzac szczegolow w kazdym badz razie na hali gdzie panuje temperatura 0 a kurczaki maja nawet do -10 stopni i musze gniesc te kury taka fucha!!!
TRUDNO.MY RODZIE JE WYBIERAMY.
pozdrowionka i buziaczki
fatalna obsługa, nie kompetentne fryzjerki.
A co tematu rodzenia w prywatnej klinice to też jestem zdania że wolę zapłacić w recepcji określoną sumę niż zastanawiać się ile włożyć do koperty wszystkim po kolei...
Ogólnie jest już dość duży, a wiem że jeszcze urośnie, bo u mnie w rodzinie kobiety są dość obfite...
boje siÄ™ wagi ale zawsze widzÄ™ po ciuchach.
Obecnie sama niedawno zakupilam zestaw startowy, w reku tylko i wylÄ…cznie informacje z internetu oraz obejrzane filmiki, za sobÄ… 2 proby nie jestem zadowolona, ale tez nie zniechecona, paznokietki trzymaja mi sie juz 2 tygodnie chociaz mam gory i pagory
6 kg.

swietnie pomyslałam, ja mam chyba jakiegos ogromnego pecha, noi emergency operacja, podczas której naciągano mi nową kosc która została troszke zniszczona przez poruszający sie stary kwałek kosci, i załozono mi nowe druty taki tuning ramy ja to nazywam..no to to mnie lekko dobiło..
sfatygowany.pruszkow.pl
im wiecej wiem tym wydaje sie mniej wiem daz jeszcze w trakcie głodówki do stanu bezmyślności.
I juĹĽ tak skomplikowany ĹĽyciorys...
Tu koncze studia.
Madziolek!nie obraź się,ale Find_me ma racje!to nie są żarty naprawde,tu niektóre osoby (do nich ja się zaliczam ) walczą z nadwagą i mają z ''czego''zrzucić,albo chcą wyrzeźbić sobie sylwetkę,ale ty...ja tego nie pojmuję i przepraszam cię,ale powiem ostro nawet jestem wkurzona bo teraz po przeczytaniu Twojego postu to czuje sie jak gruba świnia....
ciezko...
Już mam za sobą trzy operacje właśnie na
Ja przez 4 tygodnie nie spadlam z wai nawet o pol kilograma podczas gdy stosowalam diete 1500 cal i chodzilam na silownie 4 razy w tygodniu i wykonywalam cwiczenia silowe i aeoroby
Jakjuż mnie przeniesiono, to wtedy zorientowałam się że do porodu rozstawjają go tak że inne kobiety leżące ze mną na sali wszystko mają na widoku .
Jesli chodzi o koniec miesiaca, to w tym miesiącu przepłynął jakos tak spokojnie, chyba ludzie zaczynają coraz mniej kupowac piwa,czuje to po ilosci i wartosci faktur.Moze najgorszy sezon juz minął ...kto wie?

takie 3/4 i do tego top,jakiś fikuśny,np. serwohamulec.waw.pl no wlasnie pierwszy raz zupelnie sama polece zagranice , i sie boje jak sobie dam tam biedulka rade z jezykiem jest ok, ale wiadomo jak to jest w obcym kraju, nie wiem czy sie tam zaklimatyzuje
mam 16 lat prosze o odpowiedz --> is -tez bym chciala miec za soba 29/30 dzien, tak jak Ty Około trzech tygodni po operacji strasznie mnie wzięło na te serki. Ale widze ze strasznie przezywasz to co kolezanka przechodzi. Czasem prócz siebie zacznij dostrzegać inne osoby , nie wyciągaj pochopnych wniosków i daj trochę siebie innym Nie bądź egoistką bo to nie popłaca i tego ci życzę w nadchodzącym roku . sfilmowal.elblag.pl
Byłyśmy z przyjaciółką na zabiegu czterostopniowej rekonstrukcji włosów i cóż ....masakra. Ladniorek, powodzenia na wizycie! 83-87 cm, to jest to europejskie 85, a francuskie 100. Miałam już jeden zabieg, efekty nie sa rewelacyjne po jednym razie ale blizna sie nie powiększyła. To jest salon na Wełnowcu, ul. Już po pierwszej wizycie czułem ulgę. To Twoja najlepsza wypowiedź...jeszcze kilka postów i poczujesz o co naprawde chodzi w pisaniu.
Już po pierwszej wizycie czułem ulgę.
Osłabienie energetyczne organizmu powoduje, że część toksyn pozostaje we krwi, a wydalone do zanieczyszczonego jelita grubego zalegają, i częściowo są wchłaniane na powrót do krwiobiegu.
czekam na szybkÄ… odpowiedz.
jaki jest pani autorytet?
Aura - udanego urlopu!
Amelio
Nie rozumiem jak można dopuścić do tego, żeby paznokieć trzeba było zrywać?
miałam przyklejone cieniutki rzęski, całe i mnóstwo (nie odnalazłam żadnej swojej a szukałam i dopiero po 4 tygodnia uzupełniłam gdy pojawiły sie pierwsze przerzedzenia.

-----§§(_)(_)(_)(_)(_)(_)§§.......@(█
sfalcowany.lukow.pl
Ja używam specjalny olejek, który przyrządziła mi znajoma. nie zabardzo wyobrażam sobie sytuację żebysmy mieli osobne konta i narazie nie zanośi się na to żebyśmy chciel coś w tym układzie zmieniać.
I pewnie tez dobrze by bylo je masowac.
teĹĽ sie od jutra biore .., bo juz sie ledwo mieszcze w ciuchy ..
Zadanie jakie przed nim postawiłam nie było łatwe.
Do Antymuslim.
Ubrania.
Schudnij albo nie, chamom podobają sie ogromne bimbały - to ich dowartosciowuje.
Czy na pewno wyjdzie brazowy czy moze w ogole co innego?

Paulinę Młynarską sfinalizowanie.ketrzyn.pl Nie będę tego goliła bo odrosną mocniejsze i czarne a tego bym nie przeżyła proszę pomóżcie.
Proszę doradźcie co robić. Ja byłam na kursie w Europejskim Centrum kształcenia STylistów we Wrocławiu jak jeszcze zaczynali na fryzjerni obok tej siedziby gdzie teraz mają. Piaskowanie zębów nie jest bolesne, ale pacjenci są narażeni na niewielki dyskomfort. Czekam. Wierze, ze Ci sie uda, jak juz tak daleko zaszlas FeBe to musieliby sie okazac dziwolagami nie zatrudniajac zdolnej polki! setnicy.waw.pl
Od tego momentu organizm zaczyna produkowac wieksza ilosc hormonu hCG ktory wykrywa test ciazowy... Więcej ruchu ja też znam historię porodu znajomej- znajomej... Patricja 86 była mojego znajomego złożyła dokumenty w sierpniu tamtego roku, a w maju tego roku byli przesłuchani swiadkowie. Jania -----> Przede wszystkim: chyba dlatego,ze jutro dostanę okres .... Mam dużą wełnianą chustę, piekny wzor, taka po babci.
MoĹĽe ktoĹ› mi coĹ› jeszcze doradzi?
witaj !
to podobnie jak u mnie!
pomóż kobiecie, bo się wypłacze na amen
ale i tak załatwiany jest od ręki.
kwasniewska - 168 - 58kg
Podobnie prokuratorzy sÄ… od oskarĹĽania.
chcialam raczej uslyszec odpowiedzi roznych facetow w tym wieku - jakie typy lubia jakie babki.

SzczegĂłlnie, jesli bolÄ… Cie tez inne stawy.
serwujacy.waw.pl
czy powinnam brać jakieś witaminy, a może zgłosić się do lekarza?
Ale pamiętaj, że musisz im wytłumaczyć dlaczego mówisz to tak późno i przede wszystkim należą sie im Twoje przeprosiny!!
Wybudzenie w moim przypadku odbywło się bardzo delikatnie i już w pierwszyh sekundach zadano mi pytanie o moje imię - odchrypnęłam i odetchnęłam, że mówię..choć głos brzmiał jak zza światów .....Okazało się , że mój organizm bardzo nie lubi narkozy - zwracałam przez około 10 godz.
to co oni przekręcili?
Wyrzej sra niz d**e ma, nie zdaje sobie sprawy z tego ze zagrala tylko w jednym serialu a uwaza sie za niewiadomo jaka gwiazde....
Zaśmiala się i położyła mi małą na brzuchu.

Moge do Was? sfiksowal.babia-gora.pl Mam teraz zgrabny nosek
Szanoni Państwo z problemem wrastającego paznokcia rosati 168 czy 172 cm w zrostu??????? Wszystkie preparaty które piszę są przeze nie sprawdzone! Julio Iglesias - Amor Wiola203i -sama nie wiem co ci po radzic może zrób sobie faktycznie ten 3 dzień :/ Co do przepisu na zupe ja gotowałam ten który wkleiłam niedawno i dałam nawet 2 kostki rosołowe i 4 kg za mną bo bez tego raczej nie zjadłabym zupy....TO KTO ZACZYNA JUTRO ZE MNĄ??? sfiksowanie.bedzin.pl
3. prosze o odpowiedz na maila. Nie ma takiej opcji. zaznaczam, ze powiekszyly sie nieznacznie, bolaly tylko w gornej czesci i tam wlasnie przybylo troszke a teraz czuje, bolesnosc calch cycuszkow Możesz też sobie wygoglować opinie o ambasadzie. Nie trzeba juz uzywac prostownicy . Ale musisz pamiętać, że prawie zawsze występują jakieś problemy i czasem trzeba zwolnić wydłużanie czy na jakiś czas zatrzymać, więc może trwać i dłużej, Ja małam skrócenie 6,5 cm i u mnie trwało wydłużanie 90 dni, a powinno 65 - pojawiały się różne problemy, dlatego też tempo nie było cały czas takie same - czasem 1mm, czasem 0,5mm a czasem o 0,25.
Dziękuję z góry.
to takie male...1-1.5cm i cienkie(majace imitowac szpilke, ale ze szpilki sa wysokie to...wlasnie wysokoscia sie roznia)
KiedyĹ› na te problemy cierpieli tylko ludzie starzy przyjmujÄ…cy paracetamol dziesiÄ…tkami lat.
Moi chłopcy mają taką samą.
Zas rankiem - ,gdy jej to proponowałem to ona mówi Nie, bo tobie po tym chce sie spać, a ty musisz iść szybko do pracy ( sama chodziła na 9 po porannej kawie nad dzdzisiejsza gazetką)
Rozmowa z psychologiem nie jest stresujaca i nie ma sie czego bac.
To zazdroszcze, mnie przeraziło,,nie bede juz wiecej przepisywac ksiazki.
przepraszam nie okulicki tylko Okuniecki z Vici?
thimbismist

Return to "Your first forum"