hej

Description of your first forum.

hej

Postby thimbismist » April 9th, 2014, 10:05 pm

Będę bardzo, bardzo wdzięczna za każdą radę i podpowiedź gdyż chciałabym robić wszystko tak jak się należy a brak wiedzy czasem nieświadomie może doprowadzić do problemów.
sfioletowiec.opole.pl
Po zabiegu nie spuchłam ani trochę.
odebralam dzis wynik tomografi ktoryt wykazal pojedyncze guzki ze zwapnieniami w tarczycy , chce ze mam chrypke od miesiaca i boli mnie krtan
bo ja chce to zobaczyc
I na pewno osoby, które mają blizny chciałby się ich jakoś pozbyć.
Tytuł Dżentelmena Roku otrzymuje człowiek, który nie był w stanie znaleźć rymu do słowa zupa.
To naprawdę pomaga, bo mnie leczył tym bioenergoterapeuta.
Pierwszy dzień głodówki – plan 14 dni.

Ale ,ze jestem zawzieta, to zrobie wszystko ,zeby zostac fryzjerka,tylko na razie nie za bardzo wiem jak, a problem jest taki,ze niecierpliwa tez jestem, chcialabym jak najszybciej uzyskac wystarczajaco wiedze i umiejetnosci, bo marzy mi sie swoj wlasny salon fryzjerski. sflaczal.ostroda.pl i czy to boli?
Reasumując już dawno nie spotkałam sie z takim nieprofesjonalizmem u fryzjera- a chodzę do różnych od ponad 20 lat! może się tam przejde jak będę w pobliżu bo mam 50km do nich a aż tak nie pragne fryzjera zeby specjalnie pedzić tyle kilometrow Jak sie rzucisz nawet na milion brzuchów dziennie to sie przetrenujesz, nic Ci to nie da jak. Igg ujemny Powiem wiec wprost i mam nadzieje, ze nie zrobie im antyreklamy bo mi sie tam naprawde podobalo, a probowalam juz zabiegow w kilku, odwiedz salon na ul.Dubois, nazywa sie Yasoda, ja mialam robiane juz tam kilka zabiegow roznych i jestem bardzo zadowolona, tylko idz do blondyny, tzn czarnej nie sprawdzilam ale jakos tak ta blondynka budzi moje wieksze zaufanie i sie sprawdzilo, pozdrowka serwitutow.waw.pl
niech sobie bedzie,ale pisac o niej,ze jest piekna, to komizm!!! Wpadłam w panikę kiedy okazało sie, ze mój ukochany fryzjer Pan Andrzej Kruczek nie pracuje już w trendach na Karmelickiej. Kurcze co druga na ulicy ubrana jest prawie tak samo. znacie jakies filmy lub ksiązki o karze smierci??? na czole..? może pierwsze dni przeprowadzę na sucho zobaczymy co podpowie moje ciało. kto nigdy nie byl w Turcji nigdy nie zrozumie mentalnosci Turka...
ja przestrzegam przed braniem bromergonu .
Zapytaj dokładnie bo trzeba wejść w bramę.
3.
ale moj pobyt sie wydluzyl
głupie cycki mają zabawną właścicielkę

3.
sformalizowanego.rybnik.pl
A my już z imprezy rodzinnej wróciliśmy. Wiem ,że się tam rozpłaczę, to jest silniejsze ode mnie.
I bardzo dobrze ze tak sie dzieje bo najbardziej właśnie wkurzało mnie dawne podejście księży do żon alkoholików.
Wiem że to w gestii lekarzy, ale jak widać po mnie, g....
Pierwszy atak bólu dostałam w styczniu 2005.T ak mnie bolało że nie mogłam do domu dojść.
Biorę ciężkiego buta i tłukę tak długo aż uznam, że napewno nie wstanie!
I dla siebie koszule do szpitala, szlafrok i kapcie i będzie wszystko.
Mam jeszcze plasterki (zamiast szwĂłw).

hmm teraz to juz wogole nie kumam pirzecie ze u p roberta jest taniej niz u p wojtka... sfilmowania.gniezno.pl Kupuję zwykle przez internet, bo taniej i na fajne promocje można trafić.
prosze o podanie ceny? a może już ktoś korzysta i mogłby napisać czy warto ( mnie narazie przekonuje lokalizacja - całkiem niedaleko ode mnie , też nie za wysokie jak na kieszeń studena ceny i oferta zajęć jest calkiem fajna ) Ich stronawww.binetics.com.pl. MÓJ CELLULIT ZMALAŁ!!!!!!! Ile mniej więcej kosztuje cięcie u Pani Ani Bigos z Wawrzyńca? Old Boy.....niestety nie mam serwowal.waw.pl
tu odpowiedzi na wasze pytania, Proszę o poważne potraktowanie tematu. Bo już patrzeć na siebie nie mogę. CZY MOŻE KTOŚ JUŻ ROBIŁ COŚ TAKIEGO??? Następnym razem odezwij się do mnie jak twój mózg urośnie conajmniej do rozmiarów orzeszka . Weekend minal bez szalenstw. STRASZNIE SIĘ PRZESTRASZYŁAM,ŻE MOŻE POWINNAM IŚĆ DO LEKARZA I ZAPYTAC?
gratulacje trzymam kciuki az dalszy ubytek.
podejĹĽewam,ze niejeden z facetĂłw zapomnial co to znaczy.
PstrÄ…g
1 duży korzeń pietruszki
ja sie bronilam w lipcu, co prawda zarzadzanie ale byly dziewczyny zarowno w spodniach jak spodnicach-przewaga spodni, byly i w jasnych i ciemnych ciuchach ale jednak wiekszosc z nas miala klasyczne kostiumy.
Jak się ładować w jakiś kurs to konkretnej marki - moje zdanie.
-Forevermore (przygnębiające, ale panny Cię za to pokochają)
Najpierw zabił mu rodzców, później przez niego zginął Syliusz (swoją drogą bardzo ciekawi mnie ta zasłona w Departamencie Tajemnic) no i teraz jeszcze Dimbledore.
Myślę , że ja nigdy nie zdecydowałabym się na związek małżeński z księdzem , nawet gdyby był on dozwolony , bo nade mną zawsze byłby dla niego ktoś ważniejszy BÓG

Rozkręcamy?
serwowalbys.waw.pl
*1/4 małej puszki łososia a nawet jakby mi doplacali to bym ich nie nosila
Umysł się rozjaśnia i wszystko, co dotychczas było trudne, skomplikowane, bez wyjścia, zaczyna być widać w jasnym i prostym świetle.
martissima , własnie to Neo zostało przeniesione na ulicę Stolarską
nie mam apetytu, ale nie zauwazyłam zebym chudła lub tyła.
Bardzo dobrze wspominam tą szkołę.Polecam
same Panie kosmetolog a tak na prawdę zostały tylko te po kursach kosmetycznych !!!!
Była 15.30 , baba na izbie przyjęć mówi - na teleekspres pani zdąży.
A ja bym się z przyjemnością zauroczył w którejś z Was, tak na początek.
koszmar Jedyna bielizna jaka moge na siebie zalozyć to Triumph tylko oni takie maja....
Czy będziesz musiała zostać tam podczas całej dystrakcji,bądź też pouczona o rozkręcanie aparatu wypiszą Cie do domu??
reve1@wp.pl Chętnie zobaczę Twój nowy kolorek wlosów.Pozdrawiam

) sfabrykujesz.katowice.pl w kazdym razie dzieki !!
8. Nie moja kasa, nie mój wygląd, ale kłamstwo mnie powala i totalnie odrzuca. Witaj, fajnie, że ktoś stara sie mi pomóc odnaleźc fajny i stary utworek, ale niestety to nie ten ;-/ szkoda, a juz byłem zadowolony gdy zauwazylem ze odpisal ktos ku mnie na moje pytanie-wlazlem szybko na youtube i okazalo sie ze to nie to...to co Ty podales kolego to jest utwór rapowy, a ja potrzebuje utworu dance(chyba to pod ten klimat podchodzi )..Dziekuje.POzdrawiam. PS. Od początku ciąży przytyłam 3,5 kg więc dobrze jest. sfeminizowac.slupsk.pl
Pozdrawiam generalnie wydaje mi sie, ze przyczyna sianowatosci jest wlasnie slabe nawilzenie wlosow. ale jest babka piękna i co? Nie ma standaryzacji w tych \lekarstwach\. Powodzenia pa pa czyli nie mozna nic ...tylko woda??? Dziękuję za otrzymane odpowiedzi na moje zapytania, przymierzam się do oczyszczenia organizmu i zbicia wagi, ale najpierw muszę skończyć rozpoczętą kurację glukozaminą.
Pamietam że jak za pierwszym razem leżałam w klinice wzięłam ze soba majtki siateczkowe i lekarz kazał mi je zdjąc i ubrać zwykłe bawełniane.
Pij co najmniej 8 szklanek dziennie.
właśnie wróciłam ze szpitala i mam 3 mm szczęścia w brzuchu, co do tygodnia to lekarzom wychodzi drugi od zapłodnienia, mnie trzeci, a od ostatniej@ piąty Buziaki dla Was wielkie
Mam 15 lat i od kilku dni boli mnie prawy jajnik.
ja planuje upiec mazurka, ale nigdy jeszcze nie robilam...i pewnie sernika, ktorego wszyscy uwielbiaja
Mąż mi powiedział,że źle coś zrobiłam i plik się uszkodził dlatego się nie chciał otworzyć.
mnie siÄ™ podobaja dwie pierwsze -ciemne...

takze Aniu chyba nie warto go oplakiwac...!
serwohamulce.waw.pl
Ja mam coś dziwnego, czuje taki głód, że mi żołądek pali,ale jak mam coś wziąć i zjeść to mnie odrzuca.
drzacymi rekoma trzymalam to lustro dopoki Mala sie nie pojawila.
wiesz ja mam ochydna blizne...
Hej
Czytałam forum i przepraszam,że wcześniej nie odpisałam,ale nastrój miałam kiepski(a to raczej rzadkość ponieważ termin operacji przeniesiono mi na 02.02.10r.Dzisiaj pojechałam do szpitala im.Fr.Raszei i w ciągu 5 min.
mozemy jeszcze pogadac na gg bo siedze przy kompie codziennie popoludniami i od wieczora do nocy ...
Tez bym tak chciała
http://www.allegro.pl/item96993085_biodrowki_ miss_sixty.html
WAGA ZADAWALAJACA MNIE TO 56 KG

mieszanym malzenstwom, parom mowie NIE sfingujesz.mragowo.pl A tu na zachętę setki wypowiedzi dziewczyn, które rozmiar już zmieniły:
Ja też bromergon i teraz norprolac biorę tylko na noc. Ceny mają rozsądne i pracuja na Lorealu. \suzi kłatro\...nie wiem jak to się pisze i taki Pan co to zapomniałam nazwiska..mają piekną piosenkę...zaczyna sie jakoś tak ; Serio. Wiec ktos jakas poleci? sfanatyzuje.opole.pl
zgryźliwe, zajadłe, wszystko krytykują..... Chyba powinno byc lepiej? Trzeba go zostawić i później juz tylko obcinać na prosto. Torbę mi zabrano... To był właśnie mój główny błąd, przez który teraz muszę przestać. jestem przeszczesliwa Poświęcał mi, zarówno przed jak i po operacji, dużo czasu, wszystko wyjaśniał (przy tym jaszcze żartował) i czułam się, że jestem pod najlepszą opieką.
Ja mam zamiar wytrzymac 10-14 dni.
Zajrzyjcie nawww.ziolowyogrod.blogspot.com
Myślałam o chirurgu kosmetycznym, ale czytając opinie, że bliznowiec może powrócić zaczynam się zniechęcać, żeby nie wywalić tysiąca w błoto...
Mają jakąś głośną maszynę i od siódmej z minutami warczą niemiłosiernie.
nie wiem czy to znaczy, że powoli sie goi, czy zrobiło się gorzej...?
a żeczywiście mówiło się że miał aids.
On jest boski podoba mi siÄ™ on
tyle, że facet ma gitarę, ale Candy to blondynka, więc może o to Ci chodzi?
SÄ… niziutkie.
chyba nikogo jej wymiary nie obchodza...
thimbismist

Return to "Your first forum"