czyli prawdopodobieństwo wynosi 1/120*44*45*46*47*48*49

Description of your first forum.

czyli prawdopodobieństwo wynosi 1/120*44*45*46*47*48*49

Postby thimbismist » April 10th, 2014, 8:41 am

Był szok i doł.
setbol.waw.pl
a co do tematu, lepiej ic do ginekologa na 10 minut chocby rozmowy niz sobie zrobic krzywde
i czy to mi przejdzie ??
czy dojrzali faceci w tym wieku chca sie wiazac z babkami duzo mlodszymi (np.
Nie wie któraś gdzie przeniósł się pan Robert z Carlo Biani??
tel.
pozdrawiam
i za ile ?
wyniki- morfologia, ob, czynnik reumatoidalny, przeciwciala anty-ccp i ana- wszystkie sa dobre.
Dostałam Twoje maile np:

przez jakie portale? sfinalizowac.karpacz.pl Wszelkie hamulce puszczajÄ… po powrocie do domu.
Całe życie miałam brzuch jak deska i wąziutką talię przy 171cm, co z tego jak musiałam walczyć z udami i pupą! 6. owszem musze uważać nic cieżkiego nosić nie mogę i przemęczać się ale tez się nad sobą nie rozczulam żyje i oddycham . Będe bardzo wdzięczna;* gratulacje kochana seryjny.waw.pl
przybylska wyglada jak wiejska lala A powiedz jak to wyglądało i czy bolało ? ja mam problem z liczeniem kalori nieumiem wagi zadnej kupywac niebede ....nigdy tego nieogarnialam........... jestem już cztery lata po operacji i jajniki mam czyste,jeśli pojawia sie torbiele usune wszystko.....przecież klimakterium tuż tuż wiec i z tych jajników pociechy żadnej nie będzie....skonsultuj sprawe z innym lekarzem,wybierzesz najlepszą dla siebie opcję.....nie martw sie będzie dobrze....... Tu jest topik na ten temat , wiele sytuacji opisanych i wiele metod. potem dopiero wyobraz sobie ze dostajesz ta prace Taktaku, leniuchowanie nad przystanią, to supper sprawa.
Corfamed jest prywatny Myslalam, ze to panstowa placowka
ale zauwazyłam ze jak jem to sie dobrze czuje a jak zjem bbb bardzo mało to wieczorem boli mnie głowa co raz lepiej rozumiem potrzeby swojego organizmu i jakos sie sprawdza
Szukam niani na poniedziałki i czwartki dla 7-miesięcznego chłopca i 2 i półletniej dziewczynki.
ja....
!!!!!1
Dowiedzialam sie ze w moim szpitalu tego nie robią.(rodziłam 9 lat temu) Bez stresu poszlam na izbe przyjec a babka do mnie na fotel i golimy!
Praca ciezka,dlugi do splacania.

Co do zmywania paznokci to chodzi o to, ĹĽe na opuszkach palcĂłw i pod paznokciami najszybciej widac objawy niedotlenienia organizmu, skÄ…d trzeba zmywac lakier.
sflaczali.ostrowiec.pl
Mam kolczyka od 8 miesięcy a wokół dziurek w dalszym ciągu występuje zaczerwienienie. DZIEWCZYNY NIEDAWNO MIAŁAM OKAZJĘ GOŚCIć W SALONIE URODY AMBRA - ODRADZAM I STANOWCZO NIE POLECAM.
powiedzieli ze w domu mozna zrobic taka maseczke samemu
gorzej, że jak jestem cały dzień poza domem to nie ma szans, żeby zupkę ze sobą wziąć
Ostanio troche pozniej.
na skypie je poznaje?
odĹĽwyki ...
Ale faktem jest również to, ze lek ten powinien być wypisywany na recepte, a pacjent winien byc regularnie badany przez lekarza prowadzacego.
mam schwarckopf serum na koncowki -drugie opakowanie i beda nastepne
Przeciez nie jest powiedziane, że masz wyschnąć na wiór
tą maścią powinno się smarować tylko raz w tyg , bo zatrzymuje to jakieś tam substancje w organizmie i są jakieś niedobory .

im bardziej jestem wyczerpany tym trudniej przychodzi sen. seryjna.waw.pl a
Mój sposób, to nie traktować ciała, jak wroga - należy się z nim zaprzyjaźnić Wzięłam całą tabletkę. pół roku temu. tylko te cienkonogie... Ja kiedys kupowalam te najdrozsze ,markowe po kilkaset zlotych ,cera wygladala ladniej ,ale tylko chwilowo,w czasie kiedy kosmetyk uzywalam.Potem znowu wracala do stanu poprzedniego.te kosmetyki czesto powoduja lepsze napiecie skory,rozpulchnianie w wyniku czego skora wyglada na gladsza i jest mila w dotyku,ale taka sama skora bedzie w wyniku stosowania oczyszczania i diety na owocach i warzywach.Mnie ludzie na ulicy ( szczegolnie panie) mowili,ze mam taka piekna ,delikatna cere Uzywalam wtedy tylko tanich kremow,a poprawa nastapila po dietach i glodowkach.Wogole w czasie diety owocowo-warzywnej jedynym kosmetykiem jaki uzywalam bylo mydlo w plynie do cery wrazliwej hysiogel i nic wiecej,zadnego kremu,a cera piekniala z dnia na dzien. sfaldowania.boleslawiec.pl
katarzynawx ciąża trwa 40 tygodni, podziel na 3 i będziesz miała kolejne trymestry. Dużo osób jednak chwali Pająka, wnioski moje są takie, że jak nic się nie dzieje, to jest ok, jak każdy inny lekarz, ale nie potrafi nic zrobić w razie problemów........... wlosy się ślcznie układają, mam jeszcze grzywkę na skos, ale tą prostuje czasami. 2 ml kwasu. mniam Do tego chcialam chodzic na angielski, ale tez w tym samym dniu bedzie, wiec....No i gimnastyka...tez to samo. W końcu trafiłam na lekarza który chyba się tym zajął.
nieprawdaĹĽ ?
dodam ze na czarno farbowalam wlosy 6lat i to nieszczesna palette....
mam nadzieje ĹĽe jakos poradze
[15.03] 08:52 yettti
moze masz cos czarne lecz nie calkowice z jakims ozobami bo calkowice gladkie a zawlaszcza blyszczace napewno nie.
Foksal 10 ,
Tak oczywiscie!Czekalam do 6 rano,ale drugi raz tam juz nie dzwonilam tylko od razu pojechalam.
mam 32 lata ale to piękny wiek, prawda?
nigdy nie liczyłem, ale samej wstępnej to pewnie z 15 minut (conajmniej, bo czasem i godzine) i stosunku z 10 minut, ale nigdy nie wchodzę zanim dziewczyna tego nie chce, bo skupiam się na partnerce a ja jestem postacią drugoplanową

w sumie dobrze sie stalo
sfolgowac.pomorskie.pl
Jak myślicie???? Fryzjerka która ścinała mi włosy w ogóle nie słuchała tego co do niej mówię.
Ja mam tyłek jak szafa, Monroe nie umiała grać.
Zdjęcia dostępne na email.
czy jakaś dobra dusza mogłaby mi pomóc?
ja moja pierwsza mialam 7 dni Podobno to za duzo jak na pierwszy raz ,ale tyle zrobilam i nic sie nie stalo.Tzn stalo sie tylko dobre ,nic zlego sie nie dzialo.
(i moimi piersiami od doktora Bromy
Czy wasz sprzęt hałasuje, nie chodzi mi tu o koło zamachowe, ale ogólnie o pracę sprzętu.
Troszkę mi się podniszczyły bo fryzjerka zrobiła mi dwie pod rząd.
Jest też taki rozjaśniacz do pasemek blond Joanny w sprayu.

I teĹĽ siÄ™ martwiÄ™. sflaczec.ostrowwlkp.pl u mnie ten problem ma po prostu podloze psychologiczne,ale to dluga historia,nie umiem sobie poradzic z tym glownym problemem,takze nawet jak mi sie uda schudnac to watpliwe ze to bedzie na stale bo problemu mojego to wcale nie likwiduje no i tak to...bledne kolo
a czasami jak w moim przypadku i myślę że wielu innych taki wyjazd to obóz przetrwania ..........nawet jak znasz język o wszystko musisz walczyć .........niekończąca się walka........ Witajcie, mam podobne pytanie co wyżej koleżanka a mianowicie szukam opini na temat Centrum Zdrowia i Urody Chanta'l na Karolkowej. No rzeczywiście Yaiya ja też po godzinie na orbitreku chyba bym padła na tyle branza fryzjerska rozwinela sie aby w salonach bylo mozna zrobic sobie dekoloryzacje.PODKRESLAM ze dekoloryzacja to sciagniecie kloru a nie rozjasnianie. O a piszą ze pasuje niby do wszystkich zostawię chyba te dwa zakupy na koniec zobaczę jak będzie wyglądać sytuacja bo już sama nie wiem dziewczyny ale nudy co tu robić setnicy.waw.pl
Jak wywabic plamy na czarnych ubraniach z antyperspirantu? Ja polecam na Wilanowie (daySPA ) kosmetyczki Monike lub Gosie - ul. łatwo jest mówic - mam sama już za sobą tego typu stresy ale postaraj się nie wpadać ani z panikę ani za dużo myśleć jak to będzie i jak ty sobie z tym poradzisz.. Macie tu parę: Ja będę już chodzić tylko tam !!! Normalnie ekspres Ale to oczywiscie kwestia gustu.
vesnanka tylko, żeby za lekko się nie zrobiło
ale nie martw się, w ostatnich latach nasiliły się choroby tarczycy, dlatego lekarze opanowali doskonale metody bezpiecznego operowania tarczycy, wszystko będzie dobrze
czyli 2 talbeti na dobe-po pierwszej dawce doszlam do wniosku, ze tego nie przezyjÄ™.
ja kupilam 2 opakowania herbatki Slim Figura jeszcze w styczniu , kiedy wazylam 75-76 kg , ale znalazlam super diete i nie pilam jej a teraz waze 61 kg przy wzroscie 174 ale tak do 58 chciala bym dobic
teraz babeczka w Poznaniu bardzo fajnie powiekszyla mi usta i nie drogo !!
Kto ma lub miał zrozumie.
Tak, zostało to udowodnione przez psychologów!
PrzecieĹĽ to wiocha na maksa!

mama 20 lat w zyciu niebylam u lek.ginekologa( z mezczyzna zreszta tez ale z tego co dzisiaj sie dowiedzialam bede musiala sie w koncu odwazyc na wizyte u pana doktora....
sfingowanych.mazowsze.pl
Ja na prawdę nie chcę. biegać czy też ćwiczyć intensywnie?
nie przepadam za mandaryna i za wisniewskim ale szkoda mi marty...
Pracowałem dos ciężko w zyciu a jeszce do tego duzo gralem na gitarze ,i caly czas scięgna przy grze sa napinane .
wysłałam tam też moją mamę i siostry i też wróciły zadowolone
dobrze że się powstrzymałam hehe
Samopoczucie mam bardzo dobre, głodu nie czuje.
Pomozcie.
ale masz problemy
Uciekam odpocząć, bo dziś od 6 na nogach.
dan już jestem w domciu.Niepotrzebnie tak się bałam,ale ten lęk był silniejszy ode mnie.Teraz wszystkim mogę powiedzieć GŁOWA DO GÓRY - to nic strasznego.Zwolnienie dostałam do 21 pażdżernika,teraz ja za Ciebie dan będę trzymać kciuki.POZDRAWIAM I POWODZENIA,TRZYMAJ SIĘ
kark boli najbardziej kiedy podnosząc sie pracujesz szyja ,a nie mięsniami brzucha.wiem,ze to jest trudniejsze,ale głowe trzymaj do góry i patrz w sufit,a podciagaj sie plecami,brzuchem.

W to trzeba jednak więcej zainwestować niż w rzeczy używane sfalcuj.malopolska.pl i to przy SGH, więc niech Koszalin nie przegina
no zobaczymy startuje po operacji od wagi 67 teraz nawet na nia nie wchodze ale widze po spodniach ze oponka sie poszezyla za miesiac do kontroli i wtedy sie zwaze u pani doktor najwyzej zemdleje 10 kg mniej w 12 czyli ostatnim dniu głodówki. Co o tym sadzicie , bo ja bym byl sklonny zaryzykowac i go nie ruszac. czarno zielone. Robiłam badania krwi- wszystko ok, nawet cholesterol sfanatyzujesz.ostroleka.pl
wlasnie mi dentysta zalecil piaskowanie. Pozdrawiam :* Chociaz akurat w niemieckim roznie z tym bywa i pytanie ma takie czy faktycznie przyspieszy mi to okres? a ta herbatkę slim reklamują to pewnie każdy ją zna, ale na wszelki wypadek: wiec zwątpiłam. Jesienna mamo jak po wizycie??
A ja przy swoim schorzeniu nie mogÄ™ i tak
Troluuuuuuuuuuuu psujesz tu powietrze- o fujjjj.
Mnie zresztÄ… to wszystko uczula.
mieszkam w dosyć sporym polskim mieście - Wrocławiu i tutaj niestety nigdzie nie widziałam tego szamponu
Do normalnych jeansow moze byc I chusta np.
mm !
thimbismist

Return to "Your first forum"